aktualizacja 

W Polsacie aż huczy. Straci pracę?

126

Piotr Gąsowski to jedna z legend polskiej telewizji. Choć w ostatnim czasie wrócił do Polsatu jako juror "Twoja twarz brzmi znajomo", to być może nie na długo. Portal Show News podaje, że przyszłość programu stanęła pod mocnym znakiem zapytania.

W Polsacie aż huczy. Straci pracę?
Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor mogą stracić pracę. (AKPA, AKPA)

Piotr Gąsowski to jeden z najbardziej znanych aktorów. Mogliśmy go oglądać w wielu serialach telewizyjnych oraz filmach kinowych. Świetnie odnajduje się też w programach rozrywkowych. Prowadził między innymi "Taniec z gwiazdami". "Zakręceni", finały "Miss Polski", czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W 2022 roku rozstał się z tym ostatnim programem, by po przerwie wrócić jako juror. Show News podaje, że za tę rolę dostaje nawet 200 tysięcy złotych.

Wynegocjował jednorazowy powrót, nie wiadomo, czy jego kontrakt zakłada inne zobowiązania wobec stacji. Miał silną pozycję, bo to Polsat prosił go o powrót, więc mógł negocjować - przekonuje informator portalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Szczepaniak odpadł z Tzg. Ma żal, że nie zatańczy w ćwierćfinale?

Program pod znakiem zapytania

Show News podaje, że przyszłość "Twoja twarz brzmi znajomo" nie jest jasna. Wszystko przez "wojnę" między sztandarowymi programami. Zanosi się na to, że jeden z nich ucierpi, a wszystko decyzją szefów stacji.

W środku Polsatu jest wojna między "Taniec z Gwiazdami", a "Twoja twarz brzmi znajomo". Oba programy mogą liczyć na około 1,5 mln widzów, ale są odcinki, kiedy widownia rośnie. Jesienią będzie mógł zostać tylko jeden z tych programów. Sytuacja jest napięta i każdy zrobi wszystko, aby to jego produkcja zaroiła kolejne pieniądze - mówi portalowi pracownik Polsatu.

Warto nadmienić, że obecnie trwa 20. edycja programu. Uczestnikami są: Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Stefano Terrazzino, Maria Tyszkiewicz, a także Mateusz Ziółko.

Program obecnie prowadzi znany duet Maciej Rock i Maciej Dowbor, o którym również jest głośno w kontekście przenosin do Telewizji Polskiej. Polsat nie odniósł się w żaden sposób do tych spekulacji.

Autor: MTK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić