oprac. Kamil Różycki| 

W takich warunkach żyje Wiśniewski. Spójrzcie, co ustawił w kuchni

64

Michał Wiśniewski znany jest w całej Polsce. Jego zespół "Ich troje" w swoim piku niemal nie miał konkurencji. Nic więc dziwnego, że wokalista zdołał dorobić się sporego majątku, który jednak systematycznie tracił. A jak mieszka gwiazdor? Sprawdziliśmy.

W takich warunkach żyje Wiśniewski. Spójrzcie, co ustawił w kuchni
Michał Wiśniewski ma piękną willę w podwarszawskich Łazkach (YouTube)

Chociaż dziś Wiśniewski wciąż jest niebywale rozpoznawalny. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w najlepszym okresie swojej kariery wokalista zdołał pojechać nawet na Eurowizję.

A jak mieszka gwiazdor zespołu Ich Troje? Michał Wiśniewski jest aktywny w mediach społecznościowych, dlatego możemy podejrzeć, w jakich warunkach żyje na co dzień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Pilarczyk zdradza, czy quad to dobry pomysł na komunijny prezent?

Pomimo problemów, ma swoje miejsce na ziemi 

Problemy Wiśniewskiego z pieniędzmi nie są tajemnicą. Gwiazdor systematycznie dorabiał się, a później tracił ogromny majątek. Tym, w co zdążył jednak celnie zainwestować, jest zlokalizowana w podwarszawskich Łazach willa, której wartość szacuje się na około 5 mln złotych. 

Już od zewnątrz sprawia wrażenie bardzo zamożnej, co dodatkowo podkreśla specjalna brama wjazdowa z inicjałami piosenkarza.

Uwagę zwraca choćby kuchnia. I wcale nie chodzi o ultranowoczesne sprzęty w niej, czy nietypowe meble. Zobaczcie, co gwiazdor postawił sobie na szafkach! Tak, to kolekcja... butelek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Chociaż jest to rezydencja wielkiego gwiazdora, panuje w niej przytulna i niezwykle "domowa" atmosfera. Najwidoczniej Wiśniewski nie przepada za surowymi, minimalistycznymi aranżacjami, które często preferują inne znane osobistości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiśniewski prezentuje również swoje sukcesy. Na ścianie zauważyliśmy certyfikat za osiągnięcia w branży muzycznej. Trudno jednoznacznie określić, czy jest to "tylko" złota płyta, czy może nawet "aż" diamentowa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Budowa Wiśniewskiego

Obecnie Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną jest w trakcie budowania nowej posiadłości. Przebieg prac relacjonuje na bieżąco na swoim kanale youtubowym, gdzie przywrócił znany wielu fanom cykl "Jestem jaki jestem". 

Jestem Zwycięzcą i mam tę myśl, to przekonanie, że dobiję do brzegu, że choć poturbowany i bardzo zmęczony, będę mógł zamknąć za sobą drzwi do domu. Do własnego Domu. Przystani, której już nikt nigdy mi nie odbierze - zapowiadał muzyk ogłaszając ten projekt. 
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić