Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 
aktualizacja 

W TVP aż huczy od plotek o Dowborze. A jednak?

122

Maciej Dowbor ma dołączyć do Telewizji Polskiej. Prezenter od lat związany jest z Polsatem. Portal shownews.pl donosi, że dziennikarz rozgląda się za zmianą i jest bardzo prawdopodobne, że niebawem dołączy do swojej mamy - Katarzyny.

W TVP aż huczy od plotek o Dowborze. A jednak?
Maciej Dowbor jest prowadzącym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (AKPA, AKPA)

Po zmianie władzy w Polsce, nastąpiło wiele roszad w Telewizji Polskiej. W ostatnich miesiącach na Woronicza wróciły gwiazdy, między innymi Maciej Orłoś, Marek Czyż, czy Katarzyna Dowbor.

W przestrzeni medialnej pojawiają się informacje o kolejnych, potencjalnych powrotach. Jedną z osób, które mogą zmienić barwy, jest Maciej Dowbor, 45-letni dziennikarz związany od 2005 roku z telewizją Polsat. Od niemal 10 lat prowadzi show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jednak, jak twierdzi portal shownews.pl, powołując się na doniesienia informatora, jego pozycja jest zagrożona.

Dowbor raczej nie ma czego szukać w "TTBZ", jeżeli będą kolejne edycje. Najprawdopodobniej on też pójdzie do TVP. Wiele osób obserwuje sytuację, czeka, czy tam rozrywka się rozkręci - donosi shownews.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Roxie Węgiel chciałaby mieć swój program w stylu "Doda. Dream Show"?

Dowbor w duecie ze swoją mamą?

Portal shownews.pl donosi, że nad karierą Macieja Dowbora w Polsacie zawisły czarne chmury. Jednak ten fakt ma nie być problemem, a po prezenterze nie widać paniki w związku z tą sytuacją. Jedną z opcji dla lubianego dziennikarza, jest praca w "Pytanie na Śniadanie" w TVP 2.

Ostatnio ktoś go zapytał, czy może mógłby poprowadzić "Pytanie na Śniadanie" z mamą. Odpowiedział: "Nie zaprzeczam" i się uśmiechnął. Nie wiadomo, jak to odebrać. Ludzie jednak mówią o jego odejściu. Nie on jeden teraz patrzy ciekawie w stronę TVP, bo po latach to taka furtka dodatkowa dla wszystkich - informuje shownews.pl.

Program "Pytanie na śniadanie" prowadzi między innymi matka Macieja, a więc Katarzyna Dowbor. Wróciła do TVP po 10 latach. Wcześniej pracowała tam w latach 1983–2013. Od 2013 roku reprezentowała Polsat, gdzie była prowadzącą "Nasz nowy dom". Do TVP wróciła po tym, jak została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić