Bogdan Kicka| 

Widzieliście, kto wywija na parkiecie? Bal Seniora w Piastowie nagrany

0

Ksiądz nie drewno, tańczyć potrafi i to jeszcze jak. Rafał Główczyński, znany jako "Ksiądz z osiedla", opublikował na TikToku filmik, na którym bawi się z seniorkami na Balu Seniora w Piastowie. Parkiet dosłownie płonął. Na uwagę zasługuje również utwór, do którego wszyscy się bawili. Można się zdziwić!

Widzieliście, kto wywija na parkiecie? Bal Seniora w Piastowie nagrany
Ksiądz z osiedla tańczył z seniorkami (TikTok, Ksiądz z osiedla)

Ks. Rafał Główczyński, znany jako "Ksiądz z osiedla", to nie tylko duchowny, ale również popularny TikToker. Na platformie obserwuje go już ponad 120 tys. internautów. Duchowny w publikowanych przez siebie materiałach odpowiada na pytania, komentuje bieżące sprawy, a niekiedy dzieli się także życiem prywatnym. Tak było również tym razem.

"Ksiądz z osiedla" opublikował krótkie nagranie z V Balu Seniora w Piastowie. Widzimy, jak młody duchowny "wygina śmiało ciało" z seniorkami świetnie się przy tym bawiąc. Już po kilku sekundach materiału możemy stwierdzić, że była to naprawdę udana impreza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Za wejściówkę na widownię "Tańca z Gwiazdami" trzeba zapłacić 200 złotych. Co na to Hakiel?

Ksiądz wywijał na parkiecie z seniorkami. Komentarze internautów

Powyższe słowa potwierdzają pełne zachwytu komentarze internautów. To zaledwie dwa z wielu pozytywnych wpisów:

"Seniorom się podobało🥰"
"Seniorki to były w siódmym niebie a ksiądz się chyba też dobrze bawił 😉"

Nie uwierzysz, do jakiej muzyki tańczył ksiądz

Na uwagę zasługują nie tylko kocie ruchy księdza, ale także - być może przede wszystkim - utwór, do jakiego wszyscy się bawili. To kawałek pt. "Wyglądasz idealnie", którą śpiewa Skolim. W piosence nie brakuje nawiązań, chociażby do łóżkowych figli.

Oto fragment tekstu:

Widzę ciebie mała, jak jesteś doskonała, jak bardzo mnie to jara, jak bardzo mnie to jara, Wchodzę do klubu, zamawiam pierwszą setę, biorę zawsze dla siebie najpiękniejszą kobietę. Biorę ciebie mała, chcę byś tu została, chcę, byś skarbie mnie tej nocy mocno całowała - śpiewa Skolim.

"Ksiądz z osiedla" wyraźnie zdawał sobie z tego sprawę, dlatego uprzedził internautów. Otóż zaznaczył na nagraniu, że to "młodzież wybiera piosenki".

Nagranie z udziałem księdza publikujemy poniżej. Prawda, że świetnie sobie radził?

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić