Kacper Kulpicki| 

Wieści ws. rozwodu Marianny Schreiber. Ujawniła, jak jest naprawdę

16

Marianna Schreiber niechętnie zareagowała na piętrzące się pytania fanów dotyczące jej życia prywatnego. Mimo to zdradziła, czy zdążyła już rozwieść się z politykiem PiS, Łukaszem Schreiberem.

Wieści ws. rozwodu Marianny Schreiber. Ujawniła, jak jest naprawdę
Nowe wieści o rozwodzie Marianny Schreiber (Instagram @marysiaschreiber)

Łukasz Schreiber w marcu tego roku ogłosił, że zamierza ubiegać się o posadę prezydenta Bydgoszczy. Kampanię przed wyborami samorządowymi rozpoczął z impetem, oznajmując publicznie, że rozstał się z żoną.

Paradoksalnie przyczynił się do tego, że kariera jego małżonki nabrała wówczas tempa. Marianna Schreiber nie ukrywała, że zachowanie partnera było dla niej zaskoczeniem, a o jego decyzji dowiedziała się z mediów.

Od tej pory kilkukrotnie zabierała głos w tej sprawie, jednak od jakiegoś czasu konsekwentnie milczała. To wzbudziło podejrzliwość wśród fanów. Podczas sesji Q&A na Instagramie jeden z nich spytał wprost, czy udało jej się uzyskać rozwód. Odpowiedź 31-latki zaskoczyła.

Nie, nie mam rozwodu. Ale skończyłam poruszanie tego tematu już dawno — skwitowała.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy sąd orzeknie wyrok w sprawie pokłóconych małżonków. Aktualnie dzielą się opieką nad córką Patrycją, która mieszka razem z mamą.

Małżeństwo Marianny i Łukasza Schreiberów. Jak się poznali?

Marianna Schreiber (nazwisko panieńskie to Karabiowska) poznała swojego wybranka w 2013 roku w warszawskiej galerii Złote Tarasy. Była wtedy studentką pedagogiki, on zaś uzyskał już dyplom na kierunku administracja.

Zawodniczka MMA została jego drugą żoną w 2015 roku. Po kolejnych dwóch latach zakochani wzięli ślub kościelny. Według jej zapewnień była taka możliwość, ponieważ pierwszy związek polityka sformalizowany był jedynie w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Była uczestniczka "Top model" najwyraźniej nie traktuje nadchodzącego rozwodu priorytetowo i skupia się na rozwoju kariery. Podczas rozmowy z fanami oprócz spraw rodzinnych, opowiedziała o swoich pozostałych planach. Dotyczyły m.in. operacji plastycznej.

Marianna Schreiber nie ukrywała, że rozważa powiększenie piersi o jeden rozmiar, a także korektę ich kształtu. Na razie jednak całą uwagę poświęca freak fightom. W przyszłości zaś być może pójdzie śladami byłego ukochanego i sprawdzi się w polityce. Jesteście na to gotowi?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić