Wojewódzki o Mariannie Schreiber: "Najsłynniejsza prawicowa rozwódka"

5

Marianna Schreiber jeszcze kilka dni temu publikowała nagrania, jak zanosi się płaczem, po tym jak jej mąż Łukasz Schreiber publicznie ogłosił ich rozstanie. "Życie toczy się dalej" - napisała w ostatnim wpisie, w którym informuje, że ponownie pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego. "Najsłynniejsza prawicowa rozwódka" - przedstawił celebrytkę prezenter.

Wojewódzki o Mariannie Schreiber: "Najsłynniejsza prawicowa rozwódka"
Marianna Schreiber wystąpi w programie u Kuby Wojewódzkiego. (Serwis X)

Kilka dni temu Łukasz Schreiber oficjalnie poinformował, że rozstał się z małżonką Marianną. Polityk PiS ubiegający się o urząd prezydenta Bydgoszczy wskazał jednak, że w trakcie kampanii wyborczej chciałby unikać wątków dotyczących strefy prywatnej.

Z relacji Marianny Schreiber wynika, że żona byłego ministra nic nie wiedziała o rozstaniu. "Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz" - komentowała celebrytka na Instagramie.

Mimo problemów w małżeństwie Marianna Schreiber stara się żyć normalnie. W czwartek, 7 marca ogłosiła, że wraca do wojska. "Coś się kończy, coś zaczyna. Po roku oczekiwania z dumą mogę przyznać, że wracam do Wojska Polskiego. W sercu zawsze Polska" - poinformowała swoich obserwatorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Żona polityka nie zamierza odejść z show-biznesu. W piątek, 8 marca poinformowała, że po raz drugi wzięła udział w programie Kuby Wojewódzkiego.

Gdy dostałam zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego, dość długo się zastanawiałam czy powinnam iść, ale życie toczy się dalej. Po prostu. Muszę zaakceptować rzeczy na które nie mam wpływu i to jak jest… iść naprzód. Tylko funkcjonując dalej, nie zatrzymam się w miejscu czując, że życie mi się skończyło - napisała celebrytka.

Kuba Wojewódzki na swoim profilu również zachęcił widzów do oglądania kolejnego odcinka, w którym zobaczymy Mariannę Schreiber i aktora Michała Sikorskiego. "Czasami karierę robi się bardzo szybko a czasami kariery nie robi się bardzo szybko. We wtorek u mnie Najsłynniejsza prawicowa rozwódka i Najpopularniejszy siedemnastowieczny ksiądz" - przedstawił swoich gości gospodarz programu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić