Wykreśliła go ze swojego życia. Doda wprost o powodach

0

Niewiele osób wie o tym, że Doda ma przyrodniego brata. Tę informację popularna wokalistka ujawniła w jednym z odcinków "Doda. Dream show". Jednocześnie mówiła, że nie ma z nim dobrych relacji.

Wykreśliła go ze swojego życia. Doda wprost o powodach
Doda (Licencjodawca, AKPA)

Doda jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jakiś czas temu do obiegu trafił specjalny program artystki "Doda. Dream show". Właśnie w tym formacie ujęte zostało spotkanie wokalistki z mamą.

Podczas rozmowy z Wandą Rabczewską padł temat rodzeństwa Dody. Piosenkarka ma przyrodniego brata Rafała Rabczewskiego, z którym nie utrzymuje kontaktu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wawel 1000 lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Przemilczana wiedza

Okazuje się, że ma do niego negatywne nastawienie. Czym jest to podyktowane?

Temat mojego brata denerwuje mnie, bo tak naprawdę nasze drogi się rozeszły, kiedy on poszedł na studia, a ja poszłam do liceum. W ogóle nie mieliśmy ze sobą kontaktu, mój brat mnie chyba nie lubił. Niech każdy sobie sam pomaga. On mi nigdy w niczym nie pomógł. Nie chcę, żeby mnie z nim łączyć - zaznaczyła Dorota Rabczewska.

Doda żałuje współpracy z bratem

Niegdyś artystka współpracowała z bratem. Dziś mocno tego żałuje. Aktualnie nie powierzyłaby mu spraw zawodowych.

To wiązało się z ogromnymi stresami dla mnie, niemożliwością podjęcia dla mnie słusznych decyzji ze względu na te konotacje rodzinne. Ja mam miękkie serce, chciałabym, żeby moja rodzina była zadowolona, żeby wszystko im dobrze szło, żeby sobie zarabiali dzięki mnie. Natomiast to nie było dobre. To naprawdę nie było dobre - podsumowała gorzko Doda.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić