Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Zakochał się w kobiecie młodszej o dwie dekady. Posypią się gratulacje?

33

Jacek Rozenek, który jest gwiazdorem "Barw szczęścia", coraz częściej pokazuje się razem z piękną Marią. Kobieta jest młodsza od niego o ponad 20 lat. Podobno zakochani po cichu myślą o ślubie! Takimi ustaleniami podzielił się "Super Express".

Zakochał się w kobiecie młodszej o dwie dekady. Posypią się gratulacje?
Jacek Rozenek w towarzystwie partnerki Marii (Licencjodawca, AKPA)

Jacek Rozenek ma za sobą sporo zawirowań. Najpierw rozpadło się jego małżeństwo z Katarzyną Litwiniak, a następnie próby czasu nie przetrwał związek gwiazdora z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

W kolejnych latach u Rozenka też nie było spokojnie. Głośno było choćby o jego rozstaniu z Roxi Gąską. Poza tym Rozenek podupadł zdrowotnie - w 2019 roku doznał udaru. Ze skutkami tego zdarzenia zmaga się do teraz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W Bydgoszczy wzięli się za pieszych. Posypały się mandaty

Od dwóch lat u boku Rozenka kroczy piękna Maria. Jeszcze rok temu przedstawiał ją jako... bratanicę. Dziś natomiast nie zaprzecza, że to jego partnerka życiowa. Gwiazdor nie ukrywa, że myśli o niej naprawdę poważnie.

Ostatnio Maria i Jacek pojawili się razem na pokazie biżuterii. Czyżby Rozenek szukał inspiracji pod pierścionek zaręczynowy?

Myślę już o pierścionku zaręczynowym, chociaż na pokazie akurat pierścionków nie było. Niemniej jednak pokaz był bardzo ładny - oznajmił Jacek Rozenek w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Jacek Rozenek o stanie zdrowia

Przy okazji Rozenek ujawnił również, że znajduje się w coraz lepszej formie.

Jest dobrze, nie mam na co narzekać. Ze zdrowiem też coraz lepiej. Cały czas się rehabilituję, ale gram już w teatrze i zajmuję się wieloma innymi rzeczami - podsumował.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić