Zapadł się pod ziemię. Zobaczcie, jak wygląda 74-letni dziś Janusz Rewiński

1

Janusz Rewiński był jednym z najbardziej znanych aktorów oraz satyryków. Największy rozgłos zapewniła mu rola Stefana "Siary" Siarzewskiego w filmie "Kiler". Aktor w pewnym momencie zniknął z show-biznesu. Janusz Rewiński ma teraz 74 lata i zajmuje się rolnictwem.

Zapadł się pod ziemię. Zobaczcie, jak wygląda 74-letni dziś Janusz Rewiński
Janusz Rewiński (AKPA)

Śmiało można stwierdzić, że Janusz Rewiński to jedna z najbardziej charakterystycznych i barwnych postaci w polskim show-biznesie. Aktor odnosił sukcesy zarówno na scenie estradowej, jak i w filmach pełnometrażowych.

Zagrał między innymi w "Piwnicy Pod Baranami", "Zmiennikach", "Podróżach Pana Kleksa" czy "Rysiu". Młodsi widzowie najbardziej kojarzą go z roli gangstera Stefana "Siary" Siarzewskiego w filmach "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch".

Jego talent komediowy można było podziwiać m.in. przy okazji występów w kabarecie Tey Zenona Laskowika i Bohdana Smolenia oraz w Kabarecie Olgi Lipińskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Maserak tęskni za uczestnikami, którzy odpadli z "TzG"? "Cieszę się, że w finale zobaczymy się WSZYSCY"

Warto również wspomnieć, że sporą oglądalność miał jego program, który prowadził z satyrykiem Krzysztofem Piaseckim. Mowa tu oczywiście o "Ale plama", który emitowany był w TVN. Był też posłem na Sejm pierwszej kadencji.

Ma 74 lata. Tak wygląda dziś Janusz Rewiński

W pewnym momencie Janusz Rewiński postanowił wycofać się z życia publicznego, porzucił aktorstwo i przeniósł się na wieś w okolice Mińska Mazowieckiego. Obecnie zajmuje się rolnictwem. Aktor ma 12 hektarów ziemi, na których ma las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję też konie, owce, kozy, kury i kaczki.

W 2023 r. aktor dał namówić się na występ przed kamerą. Artysta udzielił wywiadu Evie Szykownej i Piotrowi Zwiefce w programie "Szykowne rozmowy" na kanale YouTube.

Z upływem czasu czuję coraz mniejszą potrzebę kontaktu z ludźmi, znajomymi i nieznajomymi. Nie szukam nowych znajomości, chyba jestem już samotnikiem. Bardzo dobrze się czuję sam - powiedział.

Co więcej, Janusz Rewiński wyznał, że nie odczuwa nawet potrzeby kontaktowania się z rodziną. Przyznał, że zdarzają się takie dni, kiedy nikt się do niego nie odzywa.

W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny. Generalnie bywają dni, kiedy się nawet telefon do mnie nie odzywa i wtedy jest mi bardzo dobrze. A jak chcę, to sobie wspominam różne rzeczy i myślę, że lepszych nie będzie - dodał aktor w wywiadzie.

Janusz Rewiński na przestrzeni ostatnich lat trochę się zmienił. Teraz jest znacznie chudszy, nosi dłuższe włosy i brodę. Aktor ma 74 lata.

Zobacz także: Szykowne Rozmowy #1 - Janusz Rewiński
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić