Zaskakujące wieści ws. bohaterów "Rolnicy. Podlasie". Monika się wygadała

53

Monika i Tomasz z Pokaniewa stanowią bardzo zgrane małżeństwo. Para specjalizuje się w hodowli krów. Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" już niejednokrotnie zachwycali się zaradnością tego duetu. Tymczasem głośno zrobiło się o wykształceniu Moniki.

Zaskakujące wieści ws. bohaterów "Rolnicy. Podlasie". Monika się wygadała
Monika i Tomek z Pokaniewa (YouTube)

Monika i Tomasz z Pokaniewa (pow. siemiatycki) doskonale się dogadują. Są uznawani za zgrane, a zarazem przedsiębiorcze małżeństwo. Na co dzień zajmują się hodowlą bydła.

Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" niejednokrotnie zachwycali się ich pracowitością. Mało kto wie natomiast o tym, jakie wykształcenie ma Monika.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Ile kosztuje życie Europejczyka w Egipcie? "Niektóre produkty są absurdalnie drogie"

Na ten temat rolniczka wypowiedziała się podczas jednej z rozmów z Gienkiem z Plutycz. - Jestem po zootechnice w Lublinie. Produkcja i marketing pasz przemysłowych - powiedziała Monika z Pokaniewa, której słowa przytacza "Super Express".

Nie każdy podejrzewa, że kobieta na wsi może mieć wykształcenie rolnicze. U nas jest na odwrót. Tomek nie ma, a ja mam - dodała.

Gienek w reakcji ujawnił, że jego syn Andrzej również mógł studiować. Tak się jednak nie stało. - Nie chciał i już - tłumaczył senior.

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić