Zawrzało w Plutyczach. Poleciały wyzwiska i przekleństwa

18

Bardzo nerwowo zrobiło się w Plutyczach. Iskry poleciały między Gienkiem oraz Sławkiem. Do takiej sytuacji doprowadziły niesforne cielaki. Był problem z tym, by zagonić je do obory. Zwierzęta totalnie nie chciały współpracować.

Zawrzało w Plutyczach. Poleciały wyzwiska i przekleństwa
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Polacy chętnie śledzą serial "Rolnicy. Podlasie". Niewątpliwie cieszy się on sporą popularnością. W tej produkcji występują między innymi Gienek oraz Sławek, którzy znają się wręcz doskonale.

Panowie poznali się 40 lat temu, gdy załatwiali drobną transakcję. Od tego momentu utrzymują stały kontakt. Sławek pojawia się praktycznie w każdym odcinku serialu "Rolnicy. Podlasie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pawłowska powinna objąć mandat? Polacy nie są jednogłośni

Jest lubiany przez widzów. Cenią go za oryginalne poczucie humoru, ale i złote myśli. Śmiało można powiedzieć, że jego notowania stoją bardzo wysoko.

Ostatnio "Super Express" wybrał się do Plutycz, by zobaczyć, co ciekawego dzieje się w słynnym gospodarstwie Onopiuków. Tym razem było bardzo nerwowo. Gienek i Sławek próbowali zagonić cielaki do obory. Zwierzęta natomiast były niezwykle uparte.

Dodatkowe utrudnienie stanowiło śliskie i grząskie błoto. Gienek i Sławek nie byli w stanie się zgrać, by sprawnie zagonić zwierzęta w wybrane miejsce. "Goń!", "Rusz się!" - wykrzykiwał w stronę kolegi Gienek Onopiuk.

"Spier**j na drzewo. Stać i rozkazywać" - wściekał się Sławek, którego słowa przytacza dziennik "SE".

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić