Znamy uczestników "Rolnik szuka żony". Nie zabrakło... gwiazdy internetu

0

Fani programu "Rolnik szuka żony" poznali uczestników 11. edycji tego show. Stacja pokazała rolników i rolniczki, którzy przed kamerami będą szukać miłości. Jedna z kandydatur mocno zaskoczyła internautów.

Znamy uczestników "Rolnik szuka żony". Nie zabrakło... gwiazdy internetu
Znamy uczestników kolejnej odsłony programu "Rolnik szuka żony" (Instagram, Rolnik szuka żony)

W niedzielę (31 marca) TVP1 pokaże odcinek zerowy 11. edycji programu "Rolnik szuka żony". Właśnie wówczas przedstawieni zostaną nowi uczestnicy.

Do sieci jednak już teraz trafiło nagranie, w którym pojawili się uczestnicy show. Ci, którzy zgłosili się do "Rolnika", podkreślają, że szukają miłości, bo czują się osamotnieni.

Jeden z rolników zdradził, że priorytetem dla niego jest to, by wybranka chciała założyć rodzinę. Inny wprost wskazał, jaki typ kobiety jest dla niego idealny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel zdradza, jaką była uczennicą i czy rozważa pójście na studia. "Nie mówię, że to się nie wydarzy"

Warto wspomnieć, że ta edycja "Rolnik szuka żony" jest zupełnie wyjątkowa. Po raz pierwszy w historii programu do akcji wkroczą aż trzy rolniczki.

Gwiazda internetu w programie "Rolnik szuka żony"

Internauci momentalnie wyłapali, że w nowej odsłonie popularnego show pojawi się Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska. To młoda rolniczka, która podbija TikToka - jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Wow @wiktoriazmudatrzebiatowska nie mogę się doczekać.
Wiktoria — będę ci kibicować.

Żmuda-Trzebiatowska ma 23 lata. Kiedyś chciała zostać aktorką, jednak ostatecznie założyła własne gospodarstwo i nagrywa filmiki na TikToka czy YouTube. Influencerka chciała pojawić się już w poprzedniej edycji show.

Czy jestem kandydatką 10. edycji "Rolnik szuka żony"? Myślę, że kto oglądał zwiastun, ten już wie, ale wróćmy do lutego, czyli do miesiąca kiedy ostatecznie trzeba wysłać zgłoszenie. […] Po kilku dniach wysłałam zgłoszenie. Następnie pojechałam na spotkanie z produkcją, podpisałam nawet umowę, ale tak się stało, że nie będę w programie. [...] Pewnego dnia naszły mnie wątpliwości czy na pewno chciałabym być pod taką presją czasu i ludzi wokół - mówiła na TikToku.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić