Znów działo się w Plutyczach. Jarek nieźle wypalił

0

Dużo mówi się o losach Andrzeja i Gienka Onopiuków. Rzadziej pojawiają się informacje na temat Jarka Onopiuka, który może się pochwalić nieustannie wzrastającym gronem fanów. Ostatnio rozprawiał na temat... bociana. Podzielił się dość zaskakującą teorią.

Znów działo się w Plutyczach. Jarek nieźle wypalił
Jarek Onopiuk (YouTube)

Serial "Rolnicy. Podlasie" cieszy się coraz większą popularnością. Widzowie z ciekawością śledzą poczynania rolników z Plutycz. Ostatnio Gienek Onopiuk zwrócił się z prośbą do swojego syna Jarka.

Poprosił go o ścięcie brzozy rosnącej przy stodole. - Bo planujem postawić dla bociania gniazdo i żeby było więcej przestrzeni - wyjaśniał Gienek.

Udało się podołać wyzwaniu. Z pomocą pospieszył Sławek, który przyniósł nowy łańcuch do piły spalinowej, a sam Jarek działał bardzo sprawnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop chciał odejść z "Dzień dobry TVN". Mówi, dlaczego

Zupełnie niespodziewanie pojawił się temat Andrzeja, a więc brata Jarka i syna Gienka. Choć ma on już 41 lat, to jeszcze nie założył rodziny...

Wszystko powycinam pod to gniazdo. Żeby w końcu przyniósł coś dla Andrzeja ten bocian - zażartował Jarek, cytowany przez "Super Express".

W międzyczasie Gienek i Sławek zbierali ścięte gałęzie. - Na rok palenia będzie - ocenił Jastrząb.

Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV. Bohaterowie show prowadzą również kanał na YouTube.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić