Żona Andrzeja Sołtysika opowiedziała ośmioletniemu synowi o poronieniu. Reakcja dziecka zaskakuje

1

Związek Andrzeja Sołtysika z o 24 lata młodszą Patrycją wzbudził niemałą sensację w mediach i był szeroko komentowany. W 2015 roku dzięki in vitro urodziło się im długo wyczekiwane dziecko. Staś do tej pory był jedynakiem, ale teraz się to zmieni.

Żona Andrzeja Sołtysika opowiedziała ośmioletniemu synowi o poronieniu. Reakcja dziecka zaskakuje
Patrycja Sołtysik jest w kolejnej ciąży. Opowiedziała ośmioletniemu synowi o poronieniach (AKPA, AKPA)

Mimo że początkowo związek Andrzeja Sołtysika z o 24 lata młodszą Patrycją wzbudził dużą sensację, szybko okazało się, że para tworzy zgrany duet, a ich relacja jest niezwykle dojrzała. Kontrowersje wokół związku dziennikarza z nową partnerką były tym większe, iż jest on już po dwóch rozwodach.

W sierpniu 2015 roku dzięki metodzie in vitro urodził się Staś - do tej pory ich jedyne dziecko. Teraz się to zmieni, gdyż żona Sołtysika zaszła w kolejną ciążę. Patrycja w najnowszym wywiadzie wyznała, że kilkakrotnie poroniła. Okazuje się też, że opowiedziała o tym 8-letniemu synowi, który wykazał się niezwykłą jak na swój wiek dojrzałością.

Patrycja odbyła ze Stasiem rozmowę o tym, że straciła kilka ciąż. Reakcja chłopca zaskakuje i porusza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żona Andrzeja Sołtysika o zagrożonej ciąży
Nie był świadomy kilku poronień, które przeszliśmy w danym momencie, ale o tym rozmawialiśmy i ma tego pełną świadomość. Jest też naprawdę bardzo rozumnym dzieckiem. Pierwsze to zapytał mnie, dlaczego mu od razu nie powiedziałam i mówiłam, że nie wiedzieliśmy jeszcze, że to był takie niepewny czas. Nadal jest to jednak ośmiolatek, więc tak technicznie nie pyta - wyznała Patrycja Sołtysik w programie "Mamy Czas".

Żona Andrzeja Sołtysika wyjawiła, że mimo tego, iż są niewierzący, udali się wspólnie na cmentarz, gdzie znajdują się pomniki, dla rodzin które potrzebują upamiętnić utracone ciąże. Staś zapalił tam znicz.

- Staszek zapalił tam świeczkę i zapytał, ile powinien ich zapalić. Powiedziałam, że jedna wystarczy. On ma tego świadomość - opowiedziała Patrycja i podkreśliła, że jej zdaniem z dziećmi powinno się rozmawiać na każdy, nawet trudny, temat.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić