"Zostanie zmuszony". Jackowski wprost o przyszłości Tuska

1

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoją wizją. Tym razem popularny jasnowidz mówił o wyborach prezydenckich. Z jego słów wynika, że karty może rozdawać... Szymon Hołownia.

"Zostanie zmuszony". Jackowski wprost o przyszłości Tuska
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski od wielu lat dzieli się swoimi wizjami. Są tacy, którzy uważnie śledzą jego przepowiednie. Nie brakuje jednak też takich, którzy nic sobie nie robią ze słów Jackowskiego.

Generalnie trzeba mieć duży dystans do wynurzeń wszelkich profetów. Niekiedy oczywiście mają oni racje, ale nierzadko jest też tak, że totalnie się mylą. Właśnie dlatego wizji nie należy traktować jako coś pewnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mateusz Banasiuk wspomina "Płynące wieżowce". "Po tej roli ciągle dostawałem propozycje, by dalej grać geja"

Jackowski rozprawia o różnych tematach. Tym razem na tapet wziął politykę.

Polityczny fircyk będzie miał coraz większe poparcie. On jest inny niż pozostali politycy. Do tego już niedługo zaczną się przed wyborami tarcia w koalicji. Ta wygrała wybory parlamentarne dzięki buntowi przeciwko PiS-owi. Teraz będzie inaczej. Każda z partii będzie musiała zabiegać o głosy. Hołownia okaże się tą osobą, która będzie rozwiązywać konflikt, ale w sposób zdecydowany. Dzięki temu poparcie dla jego osoby będzie ogromne - zapowiedział Jackowski w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Krzysztof Jackowski o Donaldzie Tusku

Krzysztof Jackowski stwierdził też, że Donald Tusk "nie będzie chciał startować w wyborach".

Swoją decyzję ogłosi w ostatniej chwili. Tak, wiem dlaczego. Nie dlatego, że będzie chciał, ale tego będzie chciało jego ugrupowanie polityczne, bo tylko on będzie mógł pokonać Hołownię. Do startu w wyborach zostanie wręcz zmuszony. On będzie wiedział, że kampania dla niego nie będzie słodka. To doświadczony polityk, który wie, że porażka będzie oznaczała dla niego odejście w niebyt. Raz mu się udało wrócić z politycznej emerytury, drugi raz to jest niemożliwe - podsumował wieszcz.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić