aktualizacja 

Zostawił Bosacką dla innej. Sąd podjął decyzję

82

Katarzyna Bosacka od dawna szerzy wiedzę na temat zdrowego żywienia. Mimo problemów osobistych, o których rozpisywały się media, dziennikarka cały czas pozostaje aktywna zawodowo. Jednak kwestie rozpadu związku wracają do niej jak bumerang. W poniedziałek odbyła się pierwsza i jedyna rozprawa. Po 34 minutach zapadła decyzja ws. rozwodu.

Zostawił Bosacką dla innej. Sąd podjął decyzję
Bosacka rozwodzi się z mężem. Długa lista świadków (FORUM, Pawel Mazurek / Studio69 / Forum)

Katarzyna Bosacka jest znaną w Polsce dziennikarką. Od lat uczy Polaków, jak mądrze jeść i robić zakupy. W swoim CV ma prowadzenie takich programów jak m.in. "Wiem, co jem", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "MądrzeJEMY"

Tak dobrze jak w życiu zawodowym, nie dzieje się u niej w kwestiach prywatnych. Wszystko z powodu jej męża, który w 2023 roku niespodziewanie postanowił rozstać się z dziennikarką i wyprowadził się z domu. W tle pojawiła się inna kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Według informacji "Faktu", w poniedziałek 18 marca rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Katarzyny i Marcin Bosackich. Wedle rozpiski na wokandzie zeznawać miało aż trzech świadków, co mogło zwiastować dość długi proces.

Tak się jednak nie stało. Sąd orzekł rozwód, a sama rozprawa trwała zaledwie 34 min.

Katarzyna Bosacka potwierdziła nam, że sąd właśnie orzekł rozwód. Nie chciała jednak komentować całej sprawy ani tego, że sama rozprawa była błyskawiczna. Wyrok w sprawie o rozwód staje się prawomocny po upływie 21 dni, licząc od dnia jego ogłoszenia - pisze "Fakt".

Ważna misja Katarzyny Bosackiej

Od lat przyłapuje producentów na nieetycznych postępkach, edukuje Polki i Polaków w kwestii świadomości żywieniowej i doradza, jak oszczędzać na zakupach. Katarzyna Bosacka to kobieta wielu talentów, która od czasu do czasu w swoich mediach społecznościowych zdradza również swoje własne, autorskie patenty na zdrowe posiłki.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić