aktualizacja 

Życie Przemysława Babiarza rozpadło się na kawałki. To jego żona o tym zdecydowała

1

Przemysław Babiarz niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, choć w przeszłości wiele się u niego działo. Dziennikarz rozstał się z pierwszą żoną, ale później udało mu się znaleźć prawdziwą miłość.

Życie Przemysława Babiarza rozpadło się na kawałki. To jego żona o tym zdecydowała
Przemysław Babiarz ma za sobą bolesne rozstanie (AKPA)

Przemysław Babiarz to dziennikarz sportowy, więc nieczęsto bywa na salonach. Niewiele mówi też o tym, co dotyczy jego życia prywatnego. Ale pewne fakty są znane. Wiadomo, że Babiarz od niemal 30 lat jest w udanym związku małżeńskim. Jednak obecna ukochana dziennikarza nie jest jego pierwszą żoną. Z tą rozstał się lata temu. Co ciekawe, wówczas dziennikarz wcale nie sprawdzał się ani w telewizji, ani w tematach sportowych. Był aktorem teatralnym, pracował nie w stolicy, a w Gdańsku.

Babiarz miał żonę i syna, jednak pozornie udane życie rodzinne nagle się rozpadło. Nie z jego wyboru, jak później tłumaczył np. w rozmowie z "Rewią". Doszło do rozwodu.

Gdy sprawa została załatwiona, przeniósł się z Trójmiasta do Warszawy i zmienił zawód. Babiarzowi udało się dostać pracę w TVP, ale zajmował się również prowadzeniem imprez. W pracy poznał swoją nową miłość.

Marzena i Przemysław wpadli sobie w oko podczas targów spożywczych. Rok później byli już małżeństwem. W 1992 r. na świat przyszła córka pary Luisa. Partnerzy wspólnie wychowywali też o pięć lat starszego Szymona z poprzedniego związku dziennikarza.

Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości - mówił Przemysław Babiarz pytany o receptę na sukces w związku.

W wywiadach Babiarz podkreśla, że ceni tradycję, wspólne obchodzenie świąt i celebrowanie ważnych chwil. Bez cienia zawstydzenia przyznaje, że żona jest dla niego najważniejsza.

To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę, że po tamtej stronie będzie nam dane być razem - twierdzi.

Babiarz nie pojawia się z żoną na imprezach show-biznesowych. Oboje cenią prywatność.

Zobacz także: Przemysław Babiarz o początkach w telewizji
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić