Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

To niezbyt częsty widok. Renée Zellweger przyłapana z partnerem

0

Renée Zellweger i Ant Ansead należą do tych par, które starają się trzymać swój związek z dala od blasku fleszy. Tym większą gratką dla fanów aktorki są jej zdjęcia z ukochanym. Ostatnio zakochani dali się przyłapać na spacerze w Laguna Beach.

To niezbyt częsty widok. Renée Zellweger przyłapana z partnerem
Renée Zellweger i Ant Anstead (fot. Instagram)

Renée Zellweger i Ant Anstead starają się trzymać swoją relację z dala od mediów i nieczęsto mamy okazję oglądać ich razem. Nie oznacza to, że takie sytuacje się nie zdarzają. Aktorkę można było zobaczyć m.in. na jednym z meczów piłki nożnej, w którym jej partner pojawił się na murawie.

Ant Anstead i Renée Zellweger postanowili wybrać się na wspólny spacer. Parę przyłapano we wtorek w Laguna Beach w Kalifornii. Zakochani postawili tego dnia na bardzo podobny strój — oboje założyli dżinsy i czarne kurtki. 54-letnia aktorka nie zapomniała oczywiście o tak charakterystycznej dla niej czapeczki z daszkiem.

Na spacerze aktorce i jej 44-letniemu partnerowi towarzyszył pies. Na jednym z ujęć opublikowanych przez "People" widać Zellweger wpatrzoną w ukochanego i jego patrzącego w dal z rękami wciśniętymi w kieszenie spodni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda o relacji z Remigiuszem Mrozem: "Polubiliśmy się. Pykło między nami"

Renée Zellweger i Ant Anstead są razem od trzech lat

Zellweger i Anstead spotkali się po raz pierwszy wiosną 2021 roku na planie programu prowadzonego przez Ansteada. W kwietniu ubiegłego roku osoba z bliskiego otoczenia pary informowała, że zdecydowali się wspólnie zamieszkać w domu, "który oboje pokochali".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiadomość o ich przeprowadzce pojawiła się wkrótce po tym, jak Anstead oficjalnie opuścił swój ukochany "Temple House" w Laguna Beach na początku tego miesiąca. Jakiś czas przed przeprowadzką bliski znajomy pary mówił, że Ant jest bardzo szczęśliwy z Renée.

On naprawdę ją kocha. Spędzają dużo czasu w domu. To bardzo normalny związek i oboje są zaangażowani na dłuższą metę — dodawał.

Zellweger poznała trójkę dzieci Ansteada, a nawet zdarzało się im spędzać wspólnie wakacje. Anstead ma 19-letnią córkę Amelie i 17-letniego syna Archiego z pierwszego małżeństwa, a także 4-letniego syna Hudsona (4 l.) z poprzedniego związku z Christiną Hall.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić