aktualizacja 

Modelka nie mieści się w samolotowych siedzeniach. Chce walczyć z liniami lotniczymi

138

Gracie Bon, influencerka i modelka z Panamy, na co dzień dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym i wyjazdami. Nie ukrywa jednak, że podróże potrafią być dla niej ciężkie i niewygodne - Dziś leciałam samolotem i nie mogłam się zmieścić nawet w pierwszej klasie - przyznała w jednym z nagrań na Instagramie.

Modelka nie mieści się w samolotowych siedzeniach. Chce walczyć z liniami lotniczymi
Modelka domaga się większych miejsc w samolotach (Instagram)

Podróżowanie samolotami dla osób plus size może być wyjątkowo problematyczne, szczególnie jeśli decydują się na długie loty. Siedzenia zazwyczaj są bardzo ciasne, przejścia między nimi wąskie, miejsca na nogi jest mało, a w toalecie nawet szczupłe dziecko może dostać klaustrofobii.

Apeluje o większe siedzenia w samolotach

W ubiegłym miesiącu modelka Gracie Bon podjęła na swoim profilu na Instagramie temat osób plus size, podróżujących samolotami. "Samoloty powinny mieć większe siedzenia. Dziś leciałam i nie mogłam się zmieścić nawet w pierwszej klasie" - żaliła się influencerka.

"Tak więc składam petycję do wszystkich linii lotniczych, aby duże dziewczyny, takie jak ja, także mogły bez problemów latać. To nie moja wina, że mam taką wielką d**ę" - dodała modelka z Panamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Ameryka Północna kusi jak piękny sen. "Czuliśmy się jak na planie filmu"

Temat podróżowania samolotami osób plus size na profilu modelki powrócił ponownie. Influencerka nagrała wideo w odpowiedzi na komentarz jednego z internautów, który stwierdził, że kobieta może rezerwować dwa miejsce w samolotach. Gracie oczywiście nie zgodziła się z tym.

"Kupowanie dwóch miejsce nie rozwiąże mojego problemu. Mamy 2024 rok. Ciała się zmieniają, więc samoloty też powinny się zmienić. Nie stracę d**y, żeby dopasować się do samolotu" - stwierdziła kobieta. "Dajcie mi więc inne rozwiązanie albo po prostu powiększcie siedzenia" - podsumowała.

Internauci podzieleni

Pod każdym z nagrań pojawiły się liczne komentarze. Internauci w swoich opiniach nie są jednak zgodni. "Podpisujmy petycję!", "Rozpocznijmy bunt. To bardzo niesprawiedliwe" - piszą internauci. "Nie możesz oczekiwać, ze wszyscy będą coś zmieniać pod ciebie", "Kup sobie swój własny samolot najlepiej" - twierdzą inni.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Źródło: Instagram

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić