oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Karolina Matej zagrała u boku babci. Dostała większą rolę niż Szapołowska

1

Karolina Matej kino ma we krwi. Jej mamą jest reżyserka Katarzyna Jungowska a babcią ikona polskiej kinematografii Grażyna Szapołowska. Okazuje się, że babcia i wnuczka spotkały się na planie serialu "Zdrada". Co ciekawe Karolina Matej otrzymała tym razem rolę bardziej znaczącą niż sama Szapołowska!

Karolina Matej zagrała u boku babci. Dostała większą rolę niż Szapołowska
Karolina Matej zagrała w tej samej produkcji, co jej znana babcia. Czy młoda aktorka przyćmi Grażynę Szapołowską? (Instagram)

Karolina Matej jest absolwentką warszawskiej filmówki. Ostatnio młoda aktorka dostała szansę na zaprezentowanie swoich aktorskich umiejętności. 24-latka dostała rolę w serialu "Zdrada". W tej samej produkcji wystąpi także Grażyna Szapołowska. Co ciekawe, wątek Karoliny jest znacznie bardziej rozbudowany niż rola jej babci!

Powiem nieskromnie, że mam trochę większą rolę niż babcia – tak się trafiło, ale cieszę się, że obie gramy w tej produkcji. Wydaje mi się, że więcej mówię niż ona… Przez wszystkie dni zdjęciowe, spotkałyśmy się na planie tylko raz. Było fajnie, razem przyjechałyśmy i razem pojechałyśmy — zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" młoda aktorka.

Karolina podkreśliła, że jest dumna z tego, że jest wnuczką Grażyny Szapołowskiej, bo ta "jest wspaniałą babcią". Jednocześnie przyznała, że nie znosi, kiedy jest porównywana ze znaną i cenioną babcią. Jak podkreśliła, odnosi się to do wszystkich członków jej rodziny, którzy odnieśli sukces.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Cielecka o filmie "Nieobliczalna", 4-letniej przygodzie z "Chyłką" i pierwszym Orle w karierze [CAŁY WYWIAD"
Zawodowo nie lubię porównań. Wolę, żeby oceniano mnie przez pryzmat mojej pracy, a nie, znanych nazwiska w mojej rodzinie – podkreśliła Matej.

Karolina Matej opowiedziała o pracy na planie serialu "Zdrada"

Karolina w rozmowie z dziennikiem powiedziała także kilka słów na temat swoich serialowych rodziców. Młoda aktorka nie ukrywa, że najlepiej wspomina współpracę z Mariettą Żukowską, która wcielała się w matkę granej przez nią Gośki.

Cudownie wspominam zdjęcia z Mariettą Żukowską, która była dla mnie bardzo serdeczna. Czasem dawała mi cenne wskazówki – podkreśliła 24-latka.

Aktorstwo to nie jedyne, w czym swoich sił próbowała Karolina Matej. Młoda artystka może pochwalić się także całkiem niezłymi zdolnościami wokalnymi, które zaprezentowała nie tylko w programie "The Voice of Poland", ale także występując w duecie ze swoją babcią. Panie nagrały wspólnie jeden z utworów na płycie Grażyny Szapołowskiej "Kochaj mnie".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić