Jakub Artych
Jakub Artych| 

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz kupił nowy sprzęt. Internauci reagują

7

Andrzej Onopiuk z Plutycz prowadzi prace na terenie swojego gospodarstwa, chwaląc się postępami w internecie. 42-letniemu rolnikowi kibicuje cała Polska. Ostatnio mężczyzna przekazał zaskakujące wieści. O co chodzi?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz kupił nowy sprzęt. Internauci reagują
Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz kupił nowy sprzęt. Internauci reagują (YouTube)

Rolnicy. Podlasie to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw. Jedną z centralnych postaci jest Andrzej Onopiuk z miejscowości Plutycze.

42-letni Andrzej Onopiuk przejął gospodarstwo po ojcu Gienku, który z kolei otrzymał je od swojego dziadka. - Dziadek szkodował do rządu oddać ziemię i wszystko na mnie przepisał - ujawnił w jednej z rozmów Gienek.

Andrzej z Plutycz urządza gospodarstwo po swojemu, co jednak wywołuje krytykę wielu internautów. Rolnik z Plutycz (woj. podlaskie) nie przejmuje się zdaniem innych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kwiatkowski ostro o kadrze Santosa. "Piłkarze nie wiedzieli, o co mu chodzi"

Teraz popularny rolnik przekazał swoim fanom, że na gospodarstwie pojawi się nowy sprzęt. Bohater wybrał się bowiem po nowy opryskiwacz. Internauci skrytykowali jednak Andrzeja za jego nowy wybór. Dlaczego?

Do maszyn trzeba mieć garaże, a nie pod chmurką stoją i za 5 lat zardzewiały o czym tu mówić żal tych maszyn dla Andrzeja. W sprzedaży niech sobie stoją gdzie chcą są tam tylko chwilę,ale u rolnika powinny być pod dachem - podkreśla internauta.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20:00, na antenie Fokus TV.

Co warto wiedzieć o tej produkcji? Podstawowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - możemy przeczytać na stronie fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić