Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 
aktualizacja 

20 lutego skończyła 35 lat. Wdzięki Polki podbijały magazyny dla mężczyzn

5

Pod koniec lat 2000. było o niej bardzo głośno. Popularna polska modelka Iga Wyrwał obchodzi dziś 35 urodziny. Co u niej słychać?

20 lutego skończyła 35 lat. Wdzięki Polki podbijały magazyny dla mężczyzn
Iga Wyrwał kończy 35 lat (Instagram, Wikicommons, Iga Wyrwał)

Iga Wyrwał wywołała sensacje w Polsce i Wielkiej Brytanii pod koniec lat 2000. W czasach kiedy to Instagram jeszcze nie istniał, jej wdzięki podbijały magazyny dla mężczyzn takie jak "Playboy".

Uroda młodej Kaliszanki została bardzo mocno doceniona przez agencje. Niewysoka blondynka, z dużym biustem cieszyła się coraz większą popularnością, a krajowy show-biznes się nią zainteresował. Warto dodać, że były to jeszcze czasy, kiedy każdy medialny sukces Polaków za granicą był zauważany, choć nie zawsze doceniany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tradycyjna Pączkarnia Słowik w Katowicach - pączki od kuchni

Iga wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", pojawiła się u "Kuby Wojewódzkiego". W Wielkiej Brytanii grywała epizodyczne role w różnych programach, serialach i filmach.

Fani gier wyścigowych zapewne pamiętają jej udział w kampanii reklamowej gry Need for Speed Shift w 2009 roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Modelka nie zagrzała jednak w show-biznesie długo, gdyż ten ją za bardzo przytłoczył. W wieku 21 lat, w 2010 roku została mamą - urodził się jej syn, Oliver.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Chciałam być modelką, niekoniecznie brać udział w sesjach w magazynach dla panów, ale to było wtedy oferowane, ja to wzięłam, to było łatwe, ok, po części to spełniało moje marzenia. (..) Fajna to była przygoda, poznałam fajnych ludzi i dużo podróżowałam, więc nie ma co żałować na pewno - powiedziała Iga Wyrwał w rozmowie z Adamem Binkiem w 2021

Modelka zwróciła uwagę, że w okresie jej popularności pojawiało się dużo hejtu w stronę jej figury - zarzucano jej, że jest za gruba. Jednak zauważa, że w obecnych czasach unormalizował się stosunek do kształtnych modelek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Teraz Iga Wyrwał jest szczęśliwa - mieszka w Rugby, w środkowej Anglii, zajmuje się wychowywaniem syna oraz aktywnie udziela się na Instagramie.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić