Andrzej z Plutycz znów podpadł. Kolejne zarzuty obiegają sieć!

3

Andrzej z Plutycz jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych rolników w całej Polsce. Wszystko za sprawą jego występów w serialu "Rolnicy. Podlasie". Niestety, fani coraz częściej formują różne zarzuty pod jego adresem. Pojawiły się kolejne cierpkie słowa wymierzone w Onopiuka.

Andrzej z Plutycz znów podpadł. Kolejne zarzuty obiegają sieć!
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Andrzeja z Plutycz nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. To główny bohater programu "Rolnicy. Podlasie". Andrzej chętnie pokazuje, jak wygląda jego życie.

Syn Gienka Onopiuka ma niewątpliwie duże grono fanów. Są też tacy, którzy - delikatnie rzecz ujmując - nie przepadają za Andrzejem.

Tym razem widzowie zaczęli mu zarzucać, że marnuje pieniądze i nie myśli racjonalnie o wydatkach. Taką reakcję internautów wywołała informacja o tym, że Andrzej postanowił nabyć kukurydzę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Górale o misiu z Zakopanego. "Dla mnie to jest absurd"

Nie kryli poruszenia z uwagi na cenę. Niektórych zadziwił również sam fakt tego, że Onopiuk zdecydował się na taki ruch...

To zrobił dobry interes sprzedał - po 400, a kupił po 800. Biznes idealny
Miał swoją i sprzedał po 400
Andrzej nie miał swojej kukurydzy? Czy sprzedał taniej, a teraz kupuje drożej? - piszą zadziwieni internauci.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić