Karol Wiak| 

Anna Popek bliska przejścia do TV Republika? "Trzeba stawiać na siebie"

3

Przejścia dziennikarzy Telewizji Polskiej do TV Republika są czymś normalnym w ostatnim czasie. I zanosi się na kolejny transfer. Jeszcze nie tak dawno, Anna Popek zapewniała, że nie zamierza się przenosić do TV Republika. Teraz zmieniła zdanie.

Anna Popek bliska przejścia do TV Republika? "Trzeba stawiać na siebie"
Czy Anna Popek przejdzie do TV Republika? (AKPA)

Anna Popek to była prowadząca Telewizji Polskiej, szerszej publiczności znana głównie z programu "Pytanie na Śniadanie". W programie śniadaniowym TVP, po raz ostatni pojawiła się w grudniu 2023. Po zmianach, jakie zaszły w państwowej telewizji, Popek zniknęła z TVP, a od kilku dni pojawiły się oficjalne informacji, że nie jest już pracownikiem stacji. W tej sytuacji sieć zalała lawina spekulacji na temat tego, gdzie teraz będzie można zobaczyć Popek. Łączono ją z TV Republika, ale prowadząca temu zaprzeczała. Okazuje się jednak, że jest w tym jakieś "ziarenko prawdy".

Anna Popek rozstała się z Telewizją Polską

Anna Popek, znana i ceniona dziennikarka, przez długie lata związana z Telewizją Polską, niedawno zaskoczyła swoich fanów i widzów informacją o zakończeniu pracy w TVP. Po trzech dekadach pełnienia roli jednej z twarzy telewizji publicznej Popek postanowiła podzielić się z widzami swoimi przemyśleniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Popek przerywa milczenie po zwolnieniu z TVP: "W pierwszej fazie było mi smutno"

Na swoim profilu na Instagramie, dziennikarka opublikowała wzruszający post, w którym wyraziła swoje uczucia związane z odejściem z telewizji. 

Nie planowałam odchodzić ze stacji, ale nie było innego wyjścia. Czy zrobiłam w życiu wystarczająco dużo, czy wykorzystałam swoją szansę? Starałam się. Nie chciałam tego rozstania, ale trzeba przyjmować fakty takimi, jakie one są. Z pokorą i zrozumieniem -  napisała Popek.


Anna Popek podkreśliła, że to, co stworzyła w swojej karierze, jest czymś, co pozostanie z nią na zawsze, niezależnie od zmian zawodowych.

Czy Popek poprowadzi program śniadaniowy w TV Republika?

Ostatnie tygodnie przyniosły sporo spekulacji na temat przyszłości zawodowej Anny Popek. Po jej głośnym rozstaniu z Telewizją Polską, wiele osób zastanawiało się, jakie kroki podejmie dalej. Pomimo wcześniejszych deklaracji dziennikarki, mówiących o niechęci do przejścia do mediów o profilu prawicowym, najnowsze doniesienia sugerują, że Anna Popek może niebawem wrócić na ekrany telewizorów, tym razem jako twarz nowego projektu w TV Republika.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W kuluarach mówi się o intensywnych rozmowach pomiędzy Popek a kierownictwem TV Republika. Stacja planuje uruchomienie własnego programu śniadaniowego, który mógłby stanowić konkurencję dla dotychczasowych programów tego typu. Tomasz Sakiewicz, związany z TV Republika, podkreśla znaczenie takiego przedsięwzięcia. W związku z tym, doświadczona i uznana w branży Anna Popek wydaje się być idealną kandydatką do poprowadzenia nowego formatu.

W rozmowie z portalem Pomponik, dziennikarka nie ukrywała, że trwają rozmowy i przygotowania do nowego projektu. 

Myślę, że natura nie znosi próżni, więc jakaś telewizja śniadaniowa powinna się pojawić, chociażby po to, by 'Pytanie na Śniadanie' miało konkurencję- stwierdziła Popek, co sugeruje, że jej powrót na ekrany w nowej roli jest coraz bardziej prawdopodobny.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić