Karol Wiak| 

Zniknął z telewizji i otworzył warzywniak. Aktorstwo zeszło na dalszy plan

7

Marcin Rogacewicz, znany z takich hitów telewizyjnych jak "Na dobre i na złe" czy "Komisarz Alex", zaskakuje fanów zupełnie nowym przedsięwzięciem. W czasach pandemii aktor postanowił otworzyć swój własny warzywniak na warszawskiej Woli, łącząc pasję do zdrowego odżywiania z miłością do kontaktu z ludźmi.

Zniknął z telewizji i otworzył warzywniak. Aktorstwo zeszło na dalszy plan
Marcin Rogacewicz zdecydował się na dość nietypowy biznes (AKPA, AKPA)

W świecie show-biznesu, gdzie zmiany są na porządku dziennym, Marcin Rogacewicz udowadnia, że można skutecznie połączyć pasję zawodową z osobistymi zainteresowaniami, nawet jeśli drogi te na pierwszy rzut oka zdają się nie mieć ze sobą nic wspólnego.

Marcin Rogacewicz - aktor znany z popularnych polskich seriali

Marcin Rogacewicz, to 43-letni aktor filmowy i teatralny, który przez kilkanaście lat swojej kariery zdobył niemałą popularność. Marcin Rogacewicz zadebiutował przed kamerami już w 2004 roku, występując w etiudzie filmowej "After image". Jednak prawdziwą rozpoznawalność przyniosły mu role w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Przyjaciółki", "Komisarz Alex", czy "Tatuśkowie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Banasiuk szczerze o tantiemach dla aktorów i zmianach politycznych w kraju: „Dialog społeczny jest ogromną zmianą…”

Te seriale, emitowane na głównych polskich kanałach telewizyjnych, pozwoliły Marcinowi Rogacewiczowi na zdobycie szerokiego grona fanów i stałe miejsce w polskim show-biznesie.

Aktor postanowił otworzyć swój własny warzywniak

W obliczu pandemii Covid-19 i związanych z nią ograniczeń, które mocno uderzyły w branżę aktorską, Marcin Rogacewicz postanowił podjąć niecodzienną decyzję. Otworzył własny warzywniak, nazwany "U Aktora", zlokalizowany na warszawskiej Woli. W najnowszym wywiadzie dla "Świata Seriali", Rogacewicz opowiedział o swojej decyzji, która z pozoru wydaje się być odejściem od aktorstwa. Warzywniak stał się nie tylko sposobem na utrzymanie w trudnych czasach, ale także realizacją długo pielęgnowanego marzenia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Świat się zmienił, aktorzy mieli mniej pracy (albo jej wcale nie mieli) i wtedy postanowiłem zrealizować ten plan. Budowa sklepu trwała trzy miesiące, powstała siatka ludzi, rodziny, przyjaciół, którzy wspierali mnie — przewspaniale wspominam ten czas i dużo mi dało to doświadczenie, powiedział aktor w wywiadzie dla "Świata Seriali".

Warto podkreślić, że aktor sprzedaje wyłącznie produkty najwyższej jakości. Jak podkreśla, to "samo zdrowie", więc nie tylko fani aktora odwiedzą jego warzywniak. A dlaczego akurat takie produkty i tego typu biznes?

Jedzenie łączy ludzi, jest niezbędne do życia, dookoła niego kręci się tak naprawdę świat, przyznaje aktor.

Każdy, kto będzie chciał odwiedzić warzywniak Rogacewicza, ma taką możliwość przy ulicy Wolność 2 w Warszawie. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 i w soboty od 9.00 do 14.00.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić