Gwiazdor poznał ją, gdy miała 23 lata. "Znów zdradziłem żonę"

11

Patrick Stewart, aktor znany z takich przebojów jak "Star Trek" czy "X-Meni", wydał niedawno swoją autobiografię. Wspomniał w niej o związku, w którym był z młodszą o niemal 40 lat Lisą Dillon. Nazwał go przelotnym romansem, podczas gdy ten trwał 5 lat. Kobieta nie kryje żalu, a decyzję gwiazdora nazywa "haniebną".

Gwiazdor poznał ją, gdy miała 23 lata. "Znów zdradziłem żonę"
Lisa Dillon (w kółku) miała ze Stewartem romans przez 5 lat (Instagram)

Zdaniem Dillon, Stewart bardzo umniejszył ich relacji w swojej autobiografii. Byli ze sobą od 2003 do 2007 roku, po tym jak zagrała w produkcji "The Master Builder". Kiedy 62-letni Stewart poznał Dillon, aktorka miała zaledwie 23 lata. On natomiast był wówczas żonaty z Wendy Neuss.

Stewart w swojej autobiografii przede wszystkim opisuje to, jak żałuje, że nie ma żadnej relacji z dwójką swoich dzieci. Z kolei czas, jaki spędził z Dillon, opisał tak: "I tak kolejny rozwód. Było mi głupio i czułem się odpowiedzialny... znów zdradziłem żonę z młodszą kobietą. I podobnie, jak mój romans z Jenny Hetrick, mój czas z Lisą Dillon okazał się stosunkowo krótki... W życiu pełnym radości i sukcesów najbardziej żałuję moich dwóch nieudanych małżeństw".

Dillon przyjaźniła się ze Stewartem także po rozpadzie ich romansu. Przyznała, że to, co przeczytała sprawiło, że się "zdenerwowała i poczuła się zdradzona". W rozmowie z "The Times" przyznała, że jej zdaniem ich przyjaźń dobiegła końca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Stramowski mówił o swojej przełomowej roli. Totalne zaskoczenie
Ma wrażenie, że nasz związek był bardzo ulotny – że był głupim romansem, który rozbił małżeństwo. Ale nie chodzi tylko o to, że byliśmy razem prawie pięć lat – to była najtrwalsza przyjaźń w moim życiu. Ale to już było - powiedziała.

Dodała, że zdenerwowała ją sugestia Stewarta na temat tego, że nigdy jej nie kochał. Według Dillon Stewart przeniósł się z LA po to, żeby być z nią w Anglii i razem zamieszkać.

Wszyscy musieli o tym wiedzieć, bo mieliśmy razem prowadzić dojrzałe i pełne miłości życie. I czułam się przez niego bardzo kochana - mówiła aktorka.

Po przeczytaniu wspomnień Stewarta po raz pierwszy zaczęła się zastanawiać, co 62-letni mężczyzna mógł widzieć w 23-latce. Dillon poinformowała, że skontaktowała się z prawnikami Stewarta.

Wszystkie żony Patricka Stewarta

Stewart poślubił swoją pierwszą żonę Sheilę Falconer w 1996 r., a w 1990 r. wzięli rozwód. Mają dwójkę dzieci - Daniela Stewarta i Sophie Alexander Stewart.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Romans z Lisą Dillon Stewart zaczął na cztery miesiące przed rozwodem z amerykańską producentką Wendy Neuss, z którą był żonaty przez trzy lata. Od 2013 roku jest żonaty z piosenkarką i autorką tekstów Sunny Ozell. Ozell jest w tym samym wieku, co była kochanka Stewarta, Lisa Dillon.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić