Długi wpis Schreiber. Dystansuje od PiSu

25

Marianna Schreiber od kilku lat jest żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera. Momentami jej poglądy polityczne są dla wszystkich dużą zagadką. Teraz celebrytka postanowiła wytłumaczyć swój punkt widzenia.

Długi wpis Schreiber. Dystansuje od PiSu
Długi wpis Schreiber. Dystansuje od PiSu (Instagram.com)

Marianna Schreiber z impetem weszła do show-biznesu. Wszystko zaczęło się od występu w "Top Model", gdzie przedstawiała się jako żona polityka PiS-u. Udało jej się dostać na bootcamp, ale to tam zakończyła się jej przygoda z formatem. Od tego czasu zapowiadała, że założy partię polityczną, z czego ostatecznie zrezygnowała.

Uwagę internautów zwrócił jednak fakt, że Marianna Schreiber reprezentowała przez jakiś czas poglądy całkowicie sprzeczne z tym, co wyznają politycy PiS. Wówczas wraz z Łukaszem Schreiberem starali się nie komentować sprawy, a celebrytka przestała publikować wspólne zdjęcia.

Potem w trakcie kampanii wyborczej przed wyborami parlamentarnymi zdecydowanie zmieniła front i mocno zaczęła atakować Koalicję Obywatelską. Schreiber nazywa siebie człowiekiem prawicy, choć w najnowszym wpisie stara się dystansować od Prawa i Sprawiedliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "My name is Marianna". Żona polityka PiS zrobiła show
Jestem konserwatystką. Ale! Nie znaczy to, że jestem z PiSu i nie uprawnia Was to do tego, by mnie wyzywać z tego powodu. Bycie za polską prawicą nie musi oznaczać poparcia dla wszystkiego co PiS reprezentuje, oraz zrobił. Bycie za polską prawicą oznacza poszanowanie tradycji, wartości, rodziny, Boga. Oznacza obronę honoru i godności polskiego narodu - podkreśla w swoim wpisie.

Schreiber o ojczyźnie i rodzinie

Jak tłumaczy Marianna, bycie prawicowcem oznacza, że Polska to kraj za który oddałabym życie bez względu na to kto rządzi, oznacza również szacunek i umiejętność akceptowania innych. Bycie za polską prawicą to nadrzędna rola wartości jaką jest rodzina.

Wartości, które masz w sercu i nikt ani nic, żadna opinia nie są w stanie tego zmienić, ani cię od nich odsunąć! Bo Ty się nie zmienisz. Bo jesteś prawym człowiekiem. Człowiekiem honoru. Jeżeli jednak zmieniasz to dla innych, wystrzegasz się własnych wartości - nie jesteś prawy. Oszukałeś własne serce - dodaje celebrytka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić