Karol Wiak| 

Dziennikarka przerwała milczenie po zwolnieniu z TVP. Jakie ma plany?

8

Małgorzata Tomaszewska, znana i ceniona dziennikarka, postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami i planami na przyszłość po niespodziewanym zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". W rozmowie z Plejadą, Tomaszewska zdradza, jak obecnie wygląda jej życie.

Dziennikarka przerwała milczenie po zwolnieniu z TVP. Jakie ma plany?
Małgorzata Tomaszewska skomentowała swoje rozstanie z TVP (AKPA, Gałązka)

Zwolnienie Małgorzaty TomaszewskiejTVP było tematem gorących dyskusji. Długo oczekiwane oświadczenie dziennikarki rzuciło światło na jej obecne priorytety i przyszłe plany. W rozmowie z jednym z portali, Tomaszewska otwarcie mówi o tym, co dla niej najważniejsze.

Głośne zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej

W ostatnim czasie telewizyjna śniadaniówka TVP doświadczyła serii głośnych zwolnień. Do listy znanych nazwisk, takich jak Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, Robert Koszucki, Małgorzata Opczowska, Tomasz Kammel oraz Izabella Krzan, dołączyła Małgorzata Tomaszewska wraz z Aleksandrem Sikorą. Ta seria rozstań z kultowym programem "Pytanie na śniadanie" nie ominęła także Anny Popek i Roberta Rozmusa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska o pomocy swojego ojca w wychowywaniu syna: "BOI SIĘ Z NIM ZOSTAWAĆ"

Jednak największym echem odbiło się zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej, szczególnie że odbyło się w czasie, gdy prezenterka oczekiwała narodzin córki, Laury. Decyzja TVP o rozstaniu z tak cenioną dziennikarką wzbudziła wiele kontrowersji i dyskusji.

Dziennikarka w końcu przerwała milczenie

Małgorzata Tomaszewska, w rozmowie z Plejadą uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej swojego życia po zakończeniu współpracy z telewizją. Przede wszystkim podkreśliła, że obecnie skupia się na rodzinie i wspólnie spędzanym czasie. Dziennikarka przyznała, że nie poświęca nadmiernie uwagi drobnym niepowodzeniom codziennego życia, dążąc do tego, by nie pozwolić im zakłócić harmonii rodzinnego życia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Co jest dla mnie najważniejsze? Przede wszystkim rodzina i wspólnie spędzony czas. Nigdy nie skupiam się gorączkowo na przygotowaniach, nie jestem zła, jeśli nie zdążyłam czegoś przygotować na czas. Nie chcę, aby tak mało ważne rzeczy zepsuły piękny, rodzinny czas – przyznała.

Dziennikarka wyjawiła również, że jej syn Enzo jest zachwycony młodszą siostrą i chętnie pomaga przy niej. Co więcej, w kontekście swojej kariery zawodowej Małgorzata Tomaszewska skazała swoich fanów na domysły, mówiąc, że "ma już pewne plany". Ta enigmatyczna wypowiedź wywołała falę spekulacji co do jej przyszłych kroków w mediach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić