Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

El Dursi obudziła męża w środku nocy. Pokazała nagranie w sieci

5

Klaudia El Dursi potrafi zaskakiwać, co po raz kolejny udowodniła. Na jej instagramowym profilu pojawiło się nagranie, na którym dokumentowała niespodziankę, jaką przygotowała dla swojego męża. - Jest pierwsza piętnaście w nocy - mówi gwiazda ściszonym głosem, zdradzając, co przygotowała dla swojego ukochanego. Nieco później spakowała walizki i go obudziła.

El Dursi obudziła męża w środku nocy. Pokazała nagranie w sieci
Klaudia El Dursi obudziła męża w środku nocy. Wszystko pokazała w sieci. (Instagram)

Fani Klaudii El Dursi mogli po raz kolejny przekonać się, że gwiazda potrafi zaskoczyć. Na najnowszym nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych pochwaliła się niespodzianką, jaką przygotowała dla swojego męża.

Jest pierwsza piętnaście w nocy. Czekałam, aż wszyscy pójdą spać. Teraz mam jakieś półtorej godziny, żeby nas spakować - mówi ściszonym głosem.

Po chwili przyznaje, że jej ukochany nie ma pojęcia, że z okazji urodzin zabiera go na tydzień na Ibizę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o śniadaniówce Polsatu.

Na tym film się nie kończy. W dalszej jego części widzimy, jak El Dursi zrywa ukochanego z łóżka, budząc go słowami "wstawaj, lecimy". Kolejny kadr został zarejestrowany już przy samochodzie. - Wydaje mi się cały czas, że mnie wkręcasz - mówi Jacek Leszczyński, wsiadając do auta.

Potem widzimy parę na lotnisku. Klaudia El Dursi pyta tu męża, czy był kiedyś w Monachium, na co ten odpowiada, że nie i to będzie jego pierwszy raz. - Ja to cię umiem zaskakiwać - stwierdza była modelka, nadal ukrywając prawdziwy cel ich podróży.

Nagranie, które El Dursi podpisała słowami "Collect memories" kończy się przepięknymi widokami z Ibizy. Wiele wskazuje na to, że niespodzianka, jaką Klaudia sprawiła mężowi, bardzo się mu spodobała. Właściwie sprawiła radość im obojgu.

To nie jedyny post, który Klaudia El Dursi poświęciła urodzinom męża

26 maja Klaudia El Dursi celebrowała nie tylko Dzień Matki, ale także urodziny swojego męża. "Dla nas ten dzień jest podwójnie ważny. Jeszcze bardziej niż zwykle jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być mamą moich wspaniałych synów i urodziny ma mój ulubiony gość, z którym już 11 lat dźwigamy ten wózek" - napisała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Z przymrużeniem oka przyznała, że "czasem przeklina, że mógłby jej nie zabierać tego ważnego dla kobiet święta", ale koniec końców przyznała, że "jednak fajnie wspólnie celebrować".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić