Karol Wiak| 

Głos Shaggy'ego zaskoczył jego fanów. "Jak mogłeś nam to zrobić?"

2

Czy Shaggy, popularny jamajski piosenkarz reggae udaje swój akcent? Po obejrzeniu wywiadu, który pojawił się na TikToku, większość jego fanów nie mogła uwierzyć w to, co słyszy.

Głos Shaggy'ego zaskoczył jego fanów. "Jak mogłeś nam to zrobić?"
Shaggy zaskoczył fanów swoim szczerym wyznaniem (AKPA)

Shaggy, znany na całym świecie jamajski muzyk, od lat cenionych jest przez fanów nie tylko za sprawą hitów reggae i dancehall, ale i wyjątkowego stylu. Za sprawą swojego unikatowego głosu i jamajskiego akcentu, stał się jedną z najbardziej charakterystycznych postaci na scenie muzycznej.

Jego utwory, takie jak "It Wasn't Me" czy "Angel", przyniosły mu światową sławę i uznanie. Jednak to, co wydawało się być nieodłączną częścią jego scenicznego wizerunku, ostatnio stało się przedmiotem zaskoczenia dla wielu jego fanów.

Czy Shaggy udaje swój jamajski akcent?

W niedawnym materiale opublikowanym na TikToku, Shaggy podzielił się historią swojego charakterystycznego głosu. Wielu fanów przez lata sądziło, że to jego oryginalny jamajski akcent. Artysta zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej pochodzenia jego głosu podczas śpiewania, którego źródłem okazała się jego... służba wojskowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kiedy Dawid Kwiatkowski planuje założyć rodzinę?
Adoptowałem ten głos, parodiując naszych instruktorów w wojsku. W piechocie morskiej, instruktorzy często mówili w ten sposób: 'Ta, chłopcze, na dół i rób 20 pompek, szybko!

– tłumaczył, imitując wojskowy ton.

Naśladowałem ich, ponieważ to dodawało otuchy całemu plutonowi.

- dodał Shaggy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zanim Orville Richard Burrell, bo to jego prawdziwe imię, rozpoczął karierę muzyczną, na przełomie lat 80. służył jako artylerzysta w piechocie morskiej w 5. batalionie 10. pułku 2. dywizji piechoty morskiej, stacjonując w bazie Lejeune w Północnej Karolinie. Na początku lat 90. został wysłany do Kuwejtu, biorąc udział w operacji "Desert Shield" i "Pustynna Burza".

Fani zaskoczeni głosem Shaggy'ego

Odkrycie prawdziwego głosu Shaggy'ego na platformie TikTok wywołało falę zaskoczenia wśród jego fanów. W sieci zawrzało, gdy ludzie zaczęli dzielić się swoimi reakcjami na nieoczekiwane wyznanie artysty, dotyczącego jego muzyki.

Cholera, nigdy nie wiedziałem, że głos Shaggy'ego tak brzmi
ZARAZ! Shaggy NIE MA AKCENTU"
To ma być oficjalny głos Shaggy'ego?
Shaggy!!!! No nie, jak mogłeś nam to zrobić?

- to tylko niektóre komentarze, jakie pojawiły się pod wywiadem, który Shaggy opublikował na swoim TikToku.

Jakim głosem Shaggy zaśpiewa w swojej najnowszej piosence lub na najbliższym koncercie? Wszystko wskazuje na to, że będzie to "udawany jamajski akcent".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić