Kacper Kulpicki| 

Kipiel-Sztuka zwróciła się do Grabowskiego na scenie. Widzowie wręcz oniemieli

23

Marzena Kipiel-Sztuka znana była z genialnej roli w serialu "Świat według Kiepskich", ale aktorstwo to tylko jeden z jej talentów, który poznali widzowie. Zmarła gwiazda ma za sobą udział w programie "Jak oni śpiewają". Po jednym z występów zwróciła się bezpośrednio do widzów i Andrzeja Grabowskiego, z którym przez lata występowała w sitcomie.

Kipiel-Sztuka zwróciła się do Grabowskiego na scenie. Widzowie wręcz oniemieli
Marzena Kipiel-Sztuka brała udział w programie "Jak oni śpiewają" (AKPA)

Marzena Kipiel-Sztuka była absolwentką liceum budowlanego, ale udało jej się znaleźć pracę w teatrze. Najpierw w Gnieźnie pomagała aktorom jako suflerka, a kilka lat później sama występowała na scenie w Teatrze Dramatycznym w Legnicy.

Wokalne szlify zbierała też na planie kultowego "Świata według Kiepskich" (np. w odcinku pt. "Spółdzielnia radiowęzeł"). Na dobre mogła rozwinąć skrzydła dopiero w popularnym show "Jak oni śpiewają".

Na antenie Polsatu zaśpiewała kilka znanych przebojów. Jak sobie poradziła?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak dba o siebie Agata Młynarska? "Niezwykle ważne jest to, co jemy"

Marzena Kipiel-Sztuka udowodniła swój wokalny talent w wielu udanych aranżacjach. Wykonała m.in. "Jej czarne oczy" Ivana i Delfina, "Nic nie może przecież wiecznie trwać" z repertuaru Anny Jantar oraz utwór "Samo życie" Stachurskiego. Gwiazdę oceniali m.in. Rudi Schubert i Elżbieta Zapendowska.

Temperamencik, w ciele jest prawda. Świetnie poczucie rytmu, fajna barwa, ciemna. Czysto, piękna sukienka - zachwycała się znana nauczycielka śpiewu.

Marzena Kipiel-Sztuka w "Jak oni śpiewają". Tak zwróciła się do widzów

Serialowa Halinka Kiepska podziękowała jurorce za słowa uznania. Oprócz tego odniosła się do zaczepki prowadzącego. Krzysztof Ibisz zażartował, że Ferdynand Kiepski na pewno ogląda jej starania w telewizji. Aktorka chwyciła wówczas za mikrofon, popatrzyła w kamerę i zwróciła się bezpośrednio do telewidzów.

Bardzo serdecznie pozdrawiam mojego partnera Andrzeja Grabowskiego, natomiast dla państwa informacji: na takie imprezy nie zabieram jełopów ze sobą - rzuciła, puszczając oko do śmiejącej się publiczności.

Marzena Kipiel-Sztuka za sprawą dowcipu, ale przede wszystkim mocnego głosu ostatecznie zajęła wysokie, piąte miejsce. Muzycznej pasji nie porzuciła też w kolejnych latach. W sieci można znaleźć fragmenty jej różnych kameralnych występów. Wiedzieliście, że zmarła w wieku 58 lat artystka była tak uzdolniona?

Zobacz także: Marzena Sztuka - Nic nie może wiecznie trwać
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić