aktualizacja 

W styczniu zapytali Kipiel-Sztukę o plany. Oto co odpowiedziała

5

W wieku 58 lat, w niedzielę 9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka ukochana przez widzów za rolę Halinki Kiepskiej odeszła po długiej chorobie. W styczniu zapytano ją o plany i postanowienia na ten rok. Co odpowiedziała?

W styczniu zapytali Kipiel-Sztukę o plany. Oto co odpowiedziała
Gwiazda "Świata według Kiepskich" nie żyje (AKPA)

Serialowa Halinka Kiepska była ulubienica widzów. Aktorka od dawna zmagała się z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, cierpiała też na depresję.

Mimo to nie zamykała się na świat i wbrew przeciwnościom losu namawiała do tego także innych. Tak pisała o swojej depresji:

Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność [...] Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klepią biedę przez pandemię

Marzena Kipiel-Sztuka o postanowieniach

Jeszcze z początkiem roku, tuż po Sylwestrze w jednym z wywiadów wyznała, czego życzy sobie na nadchodzący rok. Świadoma swojej choroby, już wtedy z ostrożnością wypowiadała się o noworocznych postanowieniach:

Rok w rok solennie obiecuję sobie, że schudnę, zrobię wreszcie prawo jazdy, czy zdecyduję się na ponowny lot szybowcem. I co? Jak zwykle nic, ale się nie przejmuję, bo nie chcę się stresować, że nie jestem idealna - powiedziała na łamach tygodnika "Twoje Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka.

Aktorka zmarła w niedzielę 9 czerwca rano. Informację o jej śmierci w mediach społecznościowych potwierdziła jej koleżanka pod fachu, Renata Pałys.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić