Karol Wiak| 

Kolejny milion w polskich "Milionerach". Jak brzmiało finałowe pytanie?

0

Nie trzeba było długo czekać na kolejny sukces w teleturnieju "Milionerzy". Tomasz Boruch to kolejny polski milioner, który w imponującym stylu przeszedł przez wszystkie pytania. Jak brzmiało pytanie za milion złotych?

Kolejny milion w polskich "Milionerach". Jak brzmiało finałowe pytanie?
Tomasz Boruch to kolejny polski milioner (Instagram.com, TVN.pl)

Program "Milionerzy" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Jest to nie tylko okazja do emocjonującej zabawy, ale i szansa na zgłębienie wiedzy z różnych dziedzin.

Ostatni odcinek znowu zapisał się w historii programu, dzięki niesamowitemu występowi Tomasza Borucha, który dołączył do elitarnego grona zwycięzców "Milionerów". Jego droga do sukcesu, pełna spokoju, determinacji i błyskotliwego wykorzystania kół ratunkowych, udowadnia, że marzenia o wielkiej wygranej mogą się spełnić

Tomasz Boruch - siódmy zwycięzca polskich "Milionerów"

Tomasz Boruch zdobył tytuł siódmego milionera w historii programu. Tomasz, z wykształcenia weterynarz, absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na co dzień zajmuje się badaniami klinicznymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Tomasz Boruch w trakcie swojego występu wykazał się nie tylko głęboką wiedzą, ale również spokojem i rozsądnym zarządzaniem dostępnymi kołami ratunkowymi. Jego sukces to wynik połączenia wiedzy, intuicji oraz umiejętności taktycznego podejścia do gry.

Czy jego strategia okaże się inspiracją dla przyszłych uczestników "Milionerów" w TVN? Czas pokaże.

Pytanie za milion złotych - znasz odpowiedź?

Moment, w którym prowadzący teleturniej "Milionerzy" zadaje pytanie za milion złotych, zawsze wzbudza ogromne emocje zarówno wśród uczestników, jak i widzów przed telewizorami.

Nie było inaczej, kiedy Tomasz Boruch stanął przed szansą zdobycia głównej nagrody. Finałowe pytanie brzmiało: "W jakiej cieśninie znajdują się dwie wyspy zwane wczorajszą i jutrzejszą, które dzielą niespełna cztery kilometry, ale aż 21 godzin różnicy czasu?" Odpowiedzi do wyboru to:

A: w Cieśninie Bosfor

B: w Cieśninie Magellana

C: w Cieśninie Kaletańskiej

D: w Cieśninie Beringa

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tomasz Boruch zdecydował się poprosić o pomoc publiczność, która swoimi głosami wskazała odpowiedź D, "w Cieśninie Beringa", jako prawidłową aż w 65%. Ufając intuicji i wiedzy zgromadzonej w studiu widzów, Tomasz zdecydował się na zaznaczenie tej właśnie odpowiedzi. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, co przyniosło mu tytuł milionera.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić