Karol Wiak| 

Fabijański nie wytrzymał u Wojewódzkiego. "Co to za obrzydliwe pytanie"

12

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego na TVN gościem był Sebastian Fabijański. Nie obyło się bez kontrowersji, a jedno z pytań, które padło z ust Wojewódzkiego, wywołało szczególne oburzenie u aktora.

Fabijański nie wytrzymał u Wojewódzkiego. "Co to za obrzydliwe pytanie"
Sebastian Fabijański był gościem w ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego (AKPA)

Spotkanie Sebastiana Fabijańskiego z Kubą Wojewódzkim zwiastowało wiele emocji, jednak nikt nie spodziewał się, że jedno pytanie odmieni bieg całej rozmowy. W świecie show-biznesu, gdzie prywatność często staje się publicznym spektaklem, szczerość i otwartość mogą zaskakiwać. Fabijański został postawiony w sytuacji, która wymagała od niego refleksji nie tylko na temat swojej przeszłości, ale i obecnych uczuć.

Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

Sebastian Fabijański był gościem w popularnym show telewizyjnym Kuby Wojewódzkiego, gdzie poruszono szereg tematów związanych zarówno z jego karierą zawodową, jak i życiem prywatnym. Jednym z najbardziej oczekiwanych przez widzów momentów była rozmowa dotycząca jego związku ze znaną influencerką Julią Kuczyńską, znaną szerszej publiczności jako Maffashion.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sebastian Fabijański pierwszy raz po FAME MMA!

Sebastian i Julia stali się oficjalnie parą w 2019 roku, a ich miłość została uwieńczona narodzinami syna Bastiana we wrześniu 2020 roku. Związek wzbudzał duże zainteresowanie mediów i fanów. Niestety, w 2022 roku para podjęła decyzję o rozstaniu. Pomimo rozejścia się życiowych ścieżek, obydwoje podkreślają, że syn Bastian jest najważniejszą częścią ich życia. Rozmowa u Wojewódzkiego nabrała szczególnego znaczenia, gdy padło pytanie o dziecko.

Fabijański oburzony pytaniem o dziecko i związek z Maffashion

Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim, momentem, który zaskoczył nie tylko publiczność, ale i samego Sebastiana Fabijańskiego, było bezpośrednie pytanie dotyczące jego uczuć wobec Julii Kuczyńskiej, matki jego syna. Wojewódzki, znany ze swojego prowokacyjnego stylu, zapytał bez ogródek: "Czy żałujesz, że Julia jest matką twojego syna?" To pytanie wywołało natychmiastową reakcję Fabijańskiego, który wyraził swoje oburzenie i zdumienie.

"Co to za obrzydliwe pytanie. Nie, no chłopie, błagam", zaczął Sebastian, dając wyraz swoim emocjom.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jego odpowiedź była mocna i pełna uczuć:

Jestem wdzięczny totalnie. Mój syn to największy skarb mojego życia. Gdyby nie on, to by mnie tu nie było. To jest jego matka. Nie żałuję - powiedział Fabijański.

Ta wypowiedź pokazała głębokie uczucia aktora do swojego dziecka oraz szacunek do Julii, jako matki jego syna. Mimo ewidentnej próby Wojewódzkiego, by wprawić gości w zakłopotanie, Fabijański utrzymał postawę godną i skupioną na tym, co dla niego najważniejsze - rodzinie i dziecku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić