Kacper Kulpicki| 

Kurzajewski będzie zazdrosny? Cichopek u boku znanego aktora

8

Miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie, co udowodnili na sportowej imprezie Ekstraklasy. Okazuje się jednak, że gwiazda "M jak miłość" wpatrywała się nie tylko w ukochanego. Obok niej stanął także znany aktor. Narzeczony będzie zazdrosny?

Kurzajewski będzie zazdrosny? Cichopek u boku znanego aktora
Katarzyna Cichopek na Gali Piłkarskiej Ekstraklasy pozowała nie tylko z Maciejem Kurzajewskim (PAP)

Do niedawna związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego był spisywany na straty, jednak oboje udowodnili, że wzajemne uczucie traktują poważnie. Choć ich zawodowe drogi rozeszły się po zwolnieniu aktorki z TVP, nie wpłynęło to na ich relację. Tego, że dalej czują się ze sobą świetnie, dowiedli na Gali Piłkarskiej Ekstraklasy.

Zakochani, jak przystało na celebrytów, chętnie pozowali na ściance i razem z uśmiechem spoglądali nie tylko sobie głęboko w oczy, ale także w obiektywy fotoreporterów. Choć nowa prezenterka Polsatu ze sportem ma w pracy niewiele wspólnego, dzielnie towarzyszyła ukochanemu. Kogo jeszcze spotkała na miejscu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kinga Dobrzyńska, Beata Tadla i Klaudia Carlos o wpadkach w programie "Pytanie na śniadanie"

41-letnia celebrytka, jak relacjonuje Super Express, brylowała pośród tuzów różnych dziedzin sportu i wdawała się z nimi w miłe pogawędki. Nie była jedyną postacią spoza środowiska, która pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie organizatorów.

Kasia Cichopek na Gali Piłkarskiej Ekstraklasy. Obok niej znany aktor

Katarzyna Cichopek w trakcie wieczoru na chwilę opuściła Macieja Kurzajewskiego. Nie mogła odmówić sobie pozowania z kolegą, którego od niemal ćwierćwiecza może śmiało nazywać... mężem. Mowa o Marcinie Mroczku, z którym gra udane małżeństwo w "M jak miłość". Jak razem wypadli?

Aktorski duet nie szczędził sobie życzliwych przyjacielskich gestów. Serialowy partner wskazał dłonią na swoją towarzyszkę dając jasno do zrozumienia, że to ona jest tego dnia większą gwiazdą.

Podczas Piłkarskiej Gali Ekstraklasy Katarzyna Cichopek zadała szyku w eleganckiej śnieżnobiałej sukni. Dodatkowo postawiła na długie kolczyki w tym samym kolorze. Całość dopełniały srebrne i odkrywające palce wysokie szpilki. Nie da się ukryć, że celebrytka ma ostatnio dobrą passę. Jak Wam się podoba jej stylizacja?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić