Karol Wiak| 
aktualizacja 

Magdalena Ogórek wróci do telewizji? "Życzę powodzenia"

67

Czy znana dziennikarka i była twarz Telewizji Polskiej Magdalena Ogórek wróci do telewizji? Po dłuższej przerwie i licznych spekulacjach zabrała głos na temat swojej przyszłości w mediach, odpowiadając na pytania internautów. Jak przyznała, ma dwie ciekawe oferty i być może kiedyś znów zobaczymy ją na antenie.

Magdalena Ogórek wróci do telewizji? "Życzę powodzenia"
Magdalena Ogórek to była prowadząca TVP Info i gwiazda TVP (AKPA, Jacek Kurnikowski)

W świecie mediów, gdzie zmiany kadrowe często przeplatają się z powrotami starych znajomych, pytanie o przyszłość Magdaleny Ogórek zdaje się być jednym z tych, które najbardziej elektryzują publiczność. Czy i kiedy wróci do telewizji?

Po swoim odejściu z TVP, gdzie przez lata była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, dziennikarka zniknęła z ekranów na dobre. W ostatnich dniach zdecydowała się jednak przerwać milczenie, odpowiadając bezpośrednio na pytania fanów, dotyczące jej kariery.

Magdalena Ogórek przerwała milczenie po odejściu z TVP

Po kilku miesiącach ciszy kwestia powrotu Magdaleny Ogórek znów jest tematem dyskusji w mediach. Ostatnio dodała serię postów na swoim profilu na Instagramie, gdzie odpowiadała na pytania swoich obserwatorów. Jedno z nich dotyczyło jej ewentualnego powrotu do pracy w telewizji, co wzbudziło dużo emocji wśród fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Ogórek zmieszana pytaniem o drogie torebki i materiał o Kasi Tusk w "Wiadomościach"

Ogórek, która przez lata była jedną z twarzy Telewizji Polskiej, zniknęła z anteny po jesiennych wyborach i wielkich zmianach kadrowych. Media spekulowały o jej przyszłości zawodowej, zwłaszcza po tym, jak z publicznej telewizji odeszli inni dziennikarze TVP, jak Anna Popek czy Krzysztof Ziemiec.

Magdalena Ogórek jednak nie pozostała bierna - jej aktywność na Instagramie pokazuje, że nadal ma dużo do powiedzenia i nie zamierza rezygnować z publicznej działalności. Także w telewizji, gdzie zamierza zapewne wrócić w przyszłości.

Czy Magdalena Ogórek wróci do telewizji?

W kontekście spekulacji dotyczących jej powrotu do telewizji, Magdalena Ogórek niedawno podzieliła się swoimi przemyśleniami w bezpośredniej komunikacji z fanami na swoim Instagramie. Pytania o jej ewentualny powrót były jednymi z najczęstszych.

Czy wróci pani do telewizji? Czy będzie pani w 'Polityce na deser'? Bardzo pani brakuje - napisał jeden z internautów, wyrażając tęsknotę za jej obecnością na ekranie.

Odpowiedź Ogórek była jednocześnie szczera i dyplomatycznie wyważona.

Otrzymałam dwie przemiłe propozycje - bardzo je doceniam, jednak jak oznajmiłam w styczniu - czas na przerwę. Dziękuję, ja też mam państwa - moich widzów w sercu - odpowiedziała, podkreślając swoją wdzięczność i bliskość z widzami.

Kolejne pytania skupiały się na możliwości dołączenia do innych stacji, jak Telewizja Republika. To tam trafiła większość dawnych gwiazd TVP, dla których zabrakło w niej miejsca.

Bo jeszcze pani tylko mi brakuje i będzie pięknie - stwierdził inny fan.

Magdalena Ogórek, choć wyraźnie zaskoczona dużym zainteresowaniem jej osobą, zdecydowała się na bardziej precyzyjne określenie swojej przyszłości zawodowej.

Bardzo miło podziękowałam za złożoną propozycję – kolegom i koleżankom życzę powodzenia i trzymam kciuki! – napisała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić