Kacper Kulpicki| 

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co wyznał jej 9-letni syn

12

Małgorzata Kożuchowska korzysta z wolnych dni i zamiast na planie filmowym, spędza czas z rodziną,. Tę okazję wykorzystał jej syn. Wyznał mamie coś, o czym z dumą opowiedziała w mediach społecznościowych.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co wyznał jej 9-letni syn
Małgorzata Kożuchowska ujawniła, co powiedział jej syn (AKPA)

Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Rzadko opowiada o nim w mediach i skutecznie dba, by wizerunek jej syna pozostał tajemnicą.

W październiku ubiegłego roku opublikowała zdjęcie, na którym tuli się do chłopca i składa mu życzenia z okazji 9. urodzin. Miesiąc temu celebrowała przystąpienie potomka do pierwszej komunii.

Nie ukrywała wówczas, że jest z niego dumna. Teraz radość rozpiera ją po raz wtóry, ponieważ pociecha uraczyła ją wyjątkowo miłym komplementem. Co dokładnie usłyszała?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Ostaszewska o wychowaniu swoich dzieci.
Moje dziecko powiedziało, że bardzo dobrze gotuję. I tego się trzymam - napisała na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska pokazała również, że środowe popołudnie spędziła na łonie natury. Korzystała ze słonecznej pogody i zajadała się sezonowymi owocami oraz bobem. Można zatem przypuszczać, że to właśnie z którymś z tych smakołyków przyrządziła obiad w kuchni.

Małgorzata Kożuchowska została matką w wieku 43 lat. "Stał się cud"

Gwiazda słowa syna może traktować jako wychowawczy sukces. I to nie jedyny. Już wcześniej z satysfakcją stwierdziła, że o wiele łatwiej niż do zdjęcia, potrafi namówić syna na przytulanie. Ten gest jest w jej rodzinie pełni istotną rolę.

Przytulanie jest bardzo ważne. Bez względu na wiek czas i miejsce. Uwielbiam przytulać i być przytulana. Przytulajcie swoje pociechy tak często jak się da! To bezcenny dar, w który możemy wyposażyć nasze dzieci na przyszłość - opowiadała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aktorka została matką w wieku 43 lat. W rozmowie z "Twoim Stylem" zdradziła, że był to dla niej ostatni moment na macierzyństwo i o narodziny dziecka musiała walczyć. Na szczęście udało jej się spełnić marzenie, a małego Jasia pokochała od pierwszego wejrzenia.

Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią - wspominała w wywiadzie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

1

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić