aktualizacja 

Mało kto wie, że jest synem Andrzeja Rosiewicza. Znasz go z mediów

14

Andrzej Rosiewicz poznał swoją przyszłą żonę - Iwonę, gdy miał 50 lat. Mimo dużej różnicy wieku zakochani stworzyli szczęśliwą rodzinę i doczekali się trójki dzieci. Okazuje się, że najstarszy syn artysty robi karierę w mediach. Możecie go kojarzyć z radia oraz programu telewizyjnego.

Mało kto wie, że jest synem Andrzeja Rosiewicza. Znasz go z mediów
Rosiewicz ma dwóch synów i córkę (AKPA, Jarosław Wojtalewicz)

Andrzeja Rosiewicza nikomu przedstawiać nie trzeba. To artysta, którego piosenki nucą kolejne pokolenia. Trudno znaleźć kogoś, kto chociaż raz nie słyszał przebojów takich jak "Czy czuje pani cha-chę?", "Chłopcy radarowcy" czy "Najwięcej witaminy".

W tym roku Andrzej Rosiewicz obchodził 80. urodziny. Mimo zaawansowanego wieku artysta jest w doskonałej formie i pozostaje aktywny zawodowo. Jak sam przyznał, na scenę wychodzi już nie tylko z pasji, ale i z konieczności, ponieważ otrzymuje głodową emeryturę.

Nie zwalniam tempa i nie tracę pogody ducha. Mówię o sobie: były harcerz i sportowiec, a obecnie artysta estradowy odrzutowiec. I tego się trzymam. Mimo wieku formę fizyczną cały czas mam – wyznał Rosiewicz w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jarosińska emerytura

Prywatnie 80-latek jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga dzieci: 26-letniego Jędrzeja oraz 18-letnich bliźniaków, Ireny i Adama. Nie wszyscy wiedzą, że najstarszy syn Rosiewicza to postać dość znana medialnie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kim jest syn Andrzeja Rosiewicza?

Okazuje się, że Jędrzej Rosiewicz jest reporterem i pracuje w Polskim Radiu (głównie na antenie młodzieżowej i alternatywnej Czwórki). W rozmowie z ShowNews Andrzej Rosiewicz powiedział, że jego syn "przeprowadza wywiady z naukowcami". Tata nie ukrywa, że jest z dumny z osiągnięć 26-latka.

Portal ShowNews zwraca również uwagę na fakt, że syn Rosiewicza w grudniu 2022 r. wystąpił w bardzo popularnym, wymagającym ogromnej wiedzy teleturnieju. Jak się okazuje, Jędrzej wziął udział w programie "Jeden z dziesięciu". Co więcej, został zwycięzcą odcinka!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jędrzej, podobnie jak jego rodzeństwo, jest utalentowany muzycznie. Pierworodny syn Andrzeja Rosiewicza gra na fortepianie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Andrzej Rosiewicz późno założył rodzinę. Jak wspomniał w jednym z wywiadów, w wieku 50 lat wciąż mieszkał z mamą. - Uświadomiłem sobie w końcu, że scena jest strasznie zaborcza, kradnie czas i uczucia - mówił w rozmowie z "Rewią".

Artysta poznał swoją przyszłą żonę w 1994 r. Pomimo sporej różnicy wieku (żona Rosiewicza jest o 25 lat młodsza), udało im się stworzyć trwałą relację.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić