aktualizacja 

Marianna Schreiber zniknie z internetu? Zdecydowana odpowiedź

40

Marianna Schreiber jest już w wojsku, o czym kilka dni temu poinformowała na Instagramie. Od tego momentu jest zdecydowanie mniej aktywna w mediach społecznościowych. Czy w związku ze wstąpieniem do wojska jej pozostałe aktywności zostaną mocno ograniczone?

Marianna Schreiber zniknie z internetu? Zdecydowana odpowiedź
Marianna Schreiber zniknie z internetu? Zdecydowana odpowiedź (fot. Instagram)

Jak już informowaliśmy, w Marianna Schreiber w 2023 roku przeszła dobrowolne szkolenie wojskowe. Jak zdradziła, służba w armii była jej wielkim marzeniem. Na swojej drodze napotkała jednak wiele problemów, a dokumenty składała niemal 30 razy. W pewnym momencie panie z WCR (Wojskowe Centrum Rekrutacji) miały jej serdecznie dość.

Po zmianie władzy i decyzji ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza marzenie Marianny Schreiber o służbie wojskowej zostało spełnione. Kolejne szkolenie Schreiber rozpoczęła w sobotę 6 kwietnia.

Od tego momentu jest zdecydowanie mniej aktywna w mediach społecznościowych. Czy w związku ze wstąpieniem do wojska jej pozostałe aktywności zostaną mocno ograniczone? Sama zainteresowana zabrała głos w tej sprawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kto wygrał wybory? "Koalicja Grilla i Kanapy"
Chciałam uspokoić wszystkie osoby, które piszą, że rezygnuje ze swojego dotychczasowego życia oraz wszystkich aktywności. Oczywiście żadnej działalności politycznej nie będę uskuteczniała, dopóki jestem w wojsku, ale nie rezygnuje z innych rzeczy, które robiłam przed pójściem do wojska - powiedziała Marianna Schreiber na swoim Instagramie.

Schreiber nie zniknie z sieci

Po tym wstępnym szkoleniu 31-latka będzie już aktywnym żołnierzem, a nie rezerwistką. Służba odbywa się weekendowo, ale na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądać.

Co najważniejsze, Marianna Schreiber będzie mogła łączyć służbę ze swoimi obowiązkami i opieką nad dzieckiem. Zamierza także kontynuować swoją przygodę w organizacji Clout MMA.

Wszyscy mają świadomość, że walczę w tak zwanych freak fightach. Na pewno nie będzie to kolidowało z moją służbą i mogę obiecać, że swoim zachowaniem oraz postępowaniem będę zachowywała się godnie, tym bardziej mając świadomość, że noszę mundur żołnierza polskiego. To zawsze było moim marzeniem. Nie będę jedynym żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej, który walczy w ringu - tłumaczyła w rozmowie z o2.pl Schreiber.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić