Matka Emilki znalazła się w tarapatach. "O Jezu!"

7

Za nami emisja kolejnego odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie". Tym razem nie obyło się bez perturbacji. W opałach znalazła się mama Emilii Korolczuk z Laszek. Rolniczka musiała interweniować.

Matka Emilki znalazła się w tarapatach. "O Jezu!"
Emilia Korolczuk (YouTube)

10 marca wyemitowany został kolejny odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie". Tym razem widzowie ujrzeli m.in. Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje. U małżeństwa, które specjalizuje się w hodowli krów, pojawiła się nowa maszyna.

Co tu składać. Wszystko stoi. Zobacz. Maszyna kurde trzy razy ja - mówiła Justyna, której słowa przytacza "Super Express".

Dowiedzieliśmy się też, co słychać u Emilii Korolczuk z Laszek. Pojawiła się radość z narodzenia owieczek. Niestety, nie obyło się też bez kłopotów. Był problem z opanowaniem stada.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bartosz Bednorz zdradził, co łączy go z Maffashion. "Mamy bardzo dobre relacje"

W pewnym momencie jedno ze zwierząt zaatakowało jej mamę Jolantę! - O Jezu, Emilia! - wykrzykiwała przerażona kobieta.

Pomoc nadeszła błyskawicznie! Do akcji wkroczyła Emilka, ale i znajdujący się nieopodal pies. Na szczęście sytuację udało się opanować.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje:

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić