Karol Wiak| 

Monika Olejnik wróciła na antenę po operacji. Tak pożegnała się z widzami

18

Monika Olejnik pojawiła się na antenie po przebytej operacji, związanej z nowotworem piersi. Tym razem, dziennikarka zakończyła swój program inaczej niż zwykle.

Monika Olejnik wróciła na antenę po operacji. Tak pożegnała się z widzami
Monika Olejnik podziękowała za wsparcie w programie "Kropka nad i" (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Monika Olejnik, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji TVN, w ostatnich tygodniach stanęła przed życiowym wyzwaniem – walką z nowotworem piersi. Wrażliwa na potrzeby innych, nie zapomniała o znaczeniu profilaktyki zdrowotnej i zachęcała do regularnych badań. Wzruszający apel dziennikarki oraz jej powrót do pracy zaledwie kilka dni po operacji, pokazują jej niezłomność i determinację.

Monika Olejnik walczy z nowotworem

W niedzielę, 12 maja, Monika Olejnik opublikowała zdjęcie ze szpitala, informując swoich obserwatorów, że przeszła operację nowotworu piersi. Olejnik nie straciła jednak ducha i postanowiła zachęcić innych do dbania o zdrowie. W emocjonalnym wpisie zwróciła się z apelem do swoich fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik nie należy do fanklubu Julii Wieniawy?
Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was proszę, kochani, badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie proszę aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie: Czy się badasz/badałaś profilaktycznie?, to wszyscy będziemy szczęśliwsi - napisała dziennikarka na swoim Facebooku.

Dziennikarka podziękowała widzom za wsparcie

Po operacji, Monika Olejnik otrzymała ogromne wsparcie zarówno od widzów, jak i gwiazd stacji TVN, co pozwoliło jej szybko wrócić do zdrowia i nie wymagało dłuższej przerwy w pracy. Już w poniedziałek o godzinie 20:00, dziennikarka pojawiła się na antenie, prowadząc kolejne wydanie programu "Kropka nad i". Jej gościem był Borys Budka.

Na zakończenie programu, Monika Olejnik skierowała do widzów osobiste podziękowania:

Dziękuję za ciepło, które do mnie płynie - powiedziała Olejnik.

Jej słowa wyraźnie pokazały, jak ważne jest wsparcie w trudnych momentach życia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić