oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Na korytarzach aż huczy. Zarobi na odejściu Dowbora?

3

Maciej Dowbor ogłosił, że jego przygoda z Polsatem dobiega właśnie końca. Dziennikarz ogłosił swoją decyzję w środę wieczorem. Od razu ruszyły spekulacje, kto może zyskać na zniknięciu Dowbora. Na giełdzie nazwisk pojawia się Piotr Gąsowski!

Na korytarzach aż huczy. Zarobi na odejściu Dowbora?
Piotr Gąsowski zyska na odejściu Macieja Dowbora? (AKPA, AKPA)

Maciej Dowbor był związany z Polsatem od lat. Był jednym z gospodarzy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak przypomina portal shownews.pl, jeszcze kilka tygodni temu Dowbor zapytany o możliwość odejścia ze stacji, kategorycznie zaprzeczał. Tym większym zaskoczeniem było oświadczenie dziennikarza, które pojawiło się w mediach społecznościowych w minioną środę. Dowbor wyznał w nim, że już od dłuższego czasu zastanawiał się nad odejściem ze stacji i w końcu zdecydował się na ten krok.

Postanowiłem zakończyć mój 'związek' z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów — napisał na Instagramie.

Choć w jesiennej ramówce Maciej Dowbor już się nie pojawi, to w dalszym ciągu widzowie będą mogli oglądać muzyczne show Polsatu. Od razu ruszyła lawina spekulacji na temat nowego gospodarza programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Shownews.pl wskazuje, że stacja rozważa ponowne powierzenie tej roli Piotrowi Gąsowskiemu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ładocha o cench Magdy Gessler
Jest teraz jedno pytanie — czy Gąsowski wróci do prowadzenia? Jeżeli tak, to wtedy TTBZ zostaje bez jurora, a nawet jurorów, bo Robert Janowski odchodzi. A jeżeli Gąs zostanie na miejscu jurora, to kto będzie drugim prowadzącym? Dowbor nieźle namieszał, ale każdy wiedział, że dogaduje się za plecami Polsatu. Sporo czasu spędzał sam na sam z Janowskim — przekazało źródło portalu.

Pierwsze rozmowy z Gąsowskim już przeprowadzono?

Shownews.pl donosi, że produkcja już odbyła pierwszą rozmowę z Piotrem Gąsowskim. W najbliższym czasie aktor ma podjąć decyzję, czy wystąpi w nowym sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako gospodarz programu, czy jako juror. - Znając Gąsa, postawi teraz żądania finansowe i pewnie wynegocjuje swoje, bo Polsat nie ma większego ruchu — dodaje źródło.

Czasu na decyzję Piotr Gąsowski nie ma zbyt wiele, bo jak zapowiadał Dowbor, już latem ruszają prace na planie kolejnej edycji muzycznego show.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Warto dodać, że na swoim instagramowym profilu Piotr Gąsowski napisał, że "nie wierzy, że Maciej odchodzi" ze stacji. - Przecież jest on jednym z najjaśniejszych "słoneczek" - dodał aktor.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić