Jakub Artych
Jakub Artych| 

Nie darowała Kaźmierskiej. "Poniżej poziomu"

34

Dagmara Kaźmierska ma za sobą odsiadkę w więzieniu, co nie było żadną tajemnicą. Mimo to zdobyła popularność dzięki udziałowi w "Królowych życia", które otworzyły przed nią drzwi do własnego show na Polsacie oraz udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Krytycznie na jej temat wypowiedziała się teraz Agnieszka Kaczorowska.

Nie darowała Kaźmierskiej. "Poniżej poziomu"
Kaczorowska ostro o "Tańcu z gwiazdami". Wskazuje jedną osobę (AKPA, fot. Instagram)

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w ostatniej edycji tanecznego show Polsatu.

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" budził kontrowersję, między innymi z uwagi na to, że w przeszłości była skazana między innymi za sutenerstwo. Potem przekazała, że rezygnuje z udziału przez problemy zdrowotne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lara Gessler kupiła apartament na kredyt. Wspomina o długiej spłacie i mówi o remoncie

Tuż po jej wycofaniu się z show, na jaw wyszły zeznania byłej pracownicy celebrytki. Portal "Goniec" ujawnił, że w przeszłości miała zlecić gwałt na 24-letniej kobiecie.

Polsat był wielokrotnie krytykowany za udział Kaźmierskiej. Teraz swoje trzy grosze do całej dyskusji dołączyła Agnieszka Kaczorowska, która także związana jest z programem.


Uważam, że zatrudnianie pewnej pani jest absolutnie poniżej poziomu, który powinien być w telewizji, i uważam, że w telewizji, w mediach powinniśmy stawiać za autorytety ludzi, którzy na to zapracowali, którzy nie są karani, więc nie zgadzam się na to. Bardzo się cieszę w rezultacie, że tak wyszło, że w ogóle nie miałam nic do czynienia z tą edycją - powiedziała Kaczorowska w rozmowie z shownews.pl.

Kaczorowska krytykuje program

Aktorka i tancerka uważa, że program nie idzie w dobrym kierunku. Przypomniała także, ile widzów show oglądało w przeszłości.

Producenci chwytają się brzytwy, aby widza ściągnąć do telewizji. Cieszenie się z 2 milionów oglądalności, w porównaniu z tym co się dzieje w internecie, na YouTube czy Instagramie jest dziwne. W 2015 roku program oglądało 4,5 miliona osób - zauważa Kaczorowska.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić