Kacper Kulpicki| 

"Nie mówiłabym tu o przyjaźni". Julia Wieniawa wprost o Roksanie Węgiel

1

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel to dwie celebrytki z młodego pokolenia, bez których polski show-biznes z pewnością byłby uboższy. Co łączy aktorkę z piosenkarką? O tym, jak się poznały i czy udało im się zaprzyjaźnić, opowiedziała gwiazda "Rodzinki.pl".

"Nie mówiłabym tu o przyjaźni". Julia Wieniawa wprost o Roksanie Węgiel
Julia Wieniawa zdradziła, czy zaprzyjaźniła się z Roksaną Węgiel (AKPA)

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel przypadkowo spotkały się na weselu wspólnych przyjaciół. Żadna z nich nie spodziewała się tego spontanicznego spotkania.

Była dziewczyna Nikodema Rozbickiego ujawniła, że razem z młodszą rozmówczynią od razu znalazła wspólny temat. Obie korzystają z usług tego samego fryzjera, czego w przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek i Dody nie zamierzały uznawać za niedopuszczalną zdradę.

Gdybym była chamska, to bym nie pozwoliła mojemu fryzjerowi... albo ona mi. Chociaż to ja już osiem lat pracuję z Kamilem - skomentowała w Plejadzie Julia Wieniawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wendzikowska zdradza, czy jej serce jest zajęte i mówi, jak uczy córki szacunku do pieniądza: "Ja będę zmywać za DWA ZŁOTE"

Dodała, że podczas uroczystości mogła dłużej podyskutować z Roksaną Węgiel, ponieważ siedziały obok siebie. Czy zatem można mówić o zalążku przyjaźni, czy obie celebrytki raczej pozostaną rywalizującymi ze sobą koleżankami z branży? W tej sprawie padła jasna deklaracja.

Uważam, że nie można traktować innych jako konkurencji. Każdy ma swoje miejsce na tym rynku, każdy jest inny i swoje miejsce znajdzie. Tak że może nie mówiłabym tu o przyjaźni, bo przyjaciółki raczej mam spoza branży, ale mam bardzo dużo fajnych, wartościowych koleżanek - skwitowała bohaterka serialu "Teściowie".

Wieniawa wymieniła koleżanki z show-biznesu. Roxie Węgiel się załapała?

Julia Wieniawa wymieniła gwiazdy, które może postawić w jednym szeregu z finalistką ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Czysto koleżeńskie relacje utrzymuje też z Margaret, Maffashion, Bovską i Julką Pośnik. Podkreśliła, że wzajemnie się spierają i nie ma mowy o podcinaniu skrzydeł.

Poznaną na weselu Roksanę Węgiel doceniła za ambicję, talent i pracowitość. Jak sądzicie, czy zwyciężczyni Eurowizji Junior odpłaci się podobną serią komplementów, czy raczej pozostanie obojętna na te zachwyty?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić