Kacper Kulpicki| 

Nieoczekiwany gość na festiwalu w Opolu. Pojawił się wśród widowni

31

Tegoroczny festiwal w Opolu obfituje w wiele miłych zaskoczeń. Jednym z nich było nieoczekiwane pojawienie się tajemniczego gościa na widowni amfiteatru. Tego nikt się nie spodziewał.

Nieoczekiwany gość na festiwalu w Opolu. Pojawił się wśród widowni
Nieoczekiwany gość na festiwalu w Opolu. Pojawił się wśród widowni (AKPA)

61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu można traktować jako zwieńczenie ostatnich miesięcy, podczas których TVP przeszła sporą rewolucję. Nie tylko w kadrach prezenterskich, ale także pod względem doboru śpiewających artystów.

W trakcie koncertów trudno było szukać twarzy, które za czasów Jacka Kurskiego często pokazywały się przed kamerami. Zabrakło m.in. Maryli Rodowicz, Justyny Steczkowskiej oraz Sławomira i Kajry. Nową prowadzącą została powracająca do TVP po latach Kayah.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko Maryla Rodowicz nie pojawi się na festiwalu w Opolu! Oto kolejna gwiazda, której zabraknie. "Jestem strasznie smutna"

Niespodziewany gość w Opolu. TVP powierzyła mu ważne zadanie

O to, by opolska publiczność bawiła się świetnie, postanowił zadbać Michał Czaplicki. To konferansjer, który marzy o pracy przy Woronicza, wcześniej brał udział w castingach. Wszystko wskazuje na to, że mu się udało, a sobotniego wieczoru przeszedł swoisty "chrzest" w "terenie".

Nowy prezenter państwowej telewizji zamiast w studiu, miał za zadanie podchodzić do oglądających festiwal i ich rozśmieszać. Z tej misji młodemu dziennikarzowi udało się wyjść śpiewająco.

Michał Czaplicki bratał się z widzami, wdając się z nimi w różne pogawędki. O tym, co w kontakcie z publiką sprawiało mu (i nie tylko) największą radość, opowiedział na łamach "Faktu".

Ludzie tu najbardziej reagowali, gdy pytałem, skąd pochodzą. To pogodna publiczność. Były wesołe panie z sanatorium, które aż za żywo reagowały. Nie wiem czemu, doprawdy - relacjonował z uśmiechem.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Festiwal w Opolu. Kto wystąpi w niedzielę?

Prezenter nie jest jedynym, któremu współpraca z TVP jawi się obiecująco. Trzeciego dnia festiwalu w Opolu podczas koncertu "Zakochani są wśród" nas będzie można obejrzeć wokalne popisy kilku dawno niewidzianych gwiazd.

Zaśpiewają m.in. Natalia Przybysz, Kayah, Anna Maria Jopek, Andrzej Lampert, Krzysztof Zalewski i Roksana Węgiel.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić