Karol Wiak| 

Nietypowy pomysł małżeństwa Olbrychskich. Pójdą w ślady Rutkowskich?

1

Daniel Olbrychski, ikona polskiego kina, wraz z żoną Krystyną Demską-Olbrychską, zaskoczyli nietypowym pomysłem. Małżeństwo, niczym państwo Rutkowscy, planuje odnowić swoje przysięgi małżeńskie. Czy to kolejny sposób na utrzymanie się na medialnym szczycie?

Nietypowy pomysł małżeństwa Olbrychskich. Pójdą w ślady Rutkowskich?
Małżeństwo Olbrychskich postanowiło odnowić swoją przysięgę małżeńską (AKPA)

W świecie polskiego show-biznesu nie brakuje wydarzeń, które przyciągają uwagę publiczności. Daniel Olbrychski, wraz z żoną Krystyną, planują ceremonię, która ma nie tylko odświeżyć ich związek, ale też stanowić wielkie wydarzenie medialne. Inspiracją dla nich okazało się odnowienie przysięgi przez Krzysztofa Rutkowskiego, co dodaje tej historii dodatkowego smaczku.

Olbrychski niczym Rutkowski - nietypowy pomysł aktora

Daniel Olbrychski to niekwestionowana gwiazda polskiego kina. Ostatnio jednak to nie tylko jego role przyciągają uwagę mediów, ale również życie prywatne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Olbrychski: powaliłem samobójcę w samolocie

Podobnie jak Krzysztof Rutkowski, który słynie nie tylko z detektywistycznych dokonań, ale i z medialnych wystąpień, Olbrychski zamierza zrobić coś nieoczekiwanego. Wraz z żoną planują odnowić swoją przysięgę małżeńską w ceremonii, która ma przyciągnąć uwagę tak samo, jak u Rutkowskich.

Gwiazda filmu pobłogosławiła Olbrychskich

Związek Daniela z Krystyną jest owocem długiej znajomości, która zaczęła się od profesjonalnej współpracy. Krystyna, będąca jego menadżerką, szybko stała się kimś więcej – partnerką życiową. Ich ślub w 2003 roku, mimo starań o dyskrecję, był szeroko komentowany w mediach. Teraz, po dwudziestu latach, Olbrychscy chcą przypieczętować swoje uczucie na nowo, w wielkim stylu, co może być dla wielu inspiracją oraz pokazem trwałości w świecie show-biznesu.

Maja Komorowska, wieloletnia przyjaciółka i wybitna aktorka, znana z filmów Krzysztofa Zanussiego, zainspirowała go do tego kroku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić