Jakub Artych
Jakub Artych| 

Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"? Tak dziś żyje Agnieszka Michalska

5

Agnieszka Michalska zasłynęła w polskiej telewizji rolą Krysi w serialu "Lokatorzy". Kobieta po kilkudziesięciu latach przeniosła się z Warszawy na Mazury. Czym się tam zajmuje?

Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"? Tak dziś żyje Agnieszka Michalska
Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"? Tak dziś żyje Agnieszka Michalska (AKPA)

Serial "Lokatorzy" cieszył się przed laty ogromną popularnością. Produkcja zadebiutowała na antenie TVP w 2000 roku i stała się dla wielu z jej aktorów trampoliną do kariery z prawdziwego zdarzenia.

Jedną z tych osób była właśnie Agnieszka Michalska. Od samego początku wcielała się w postać Krysi Drewnowskiej. Już od pierwszych odcinków widzowie pokochali żywiołową brunetkę, a po wielu latach aktorka przyznała, że ten serial otworzył jej drzwi do dalszej kariery.

Dzięki pracy w show-biznesie poznała też swojego męża. W 2002 roku aktorka poślubiła Mariusza Drężka, a para doczekała się syna Ignacego, który jest już pełnoletni. Aktorka gdy pojawiła się na planie serialu TVP, była przed 30. W 2022 roku skończyła 50 lat. Jak teraz wygląda jej życie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Eksperci o serii pożarów. "Podpalimy śmietnisko, pójdzie na Ruskich"

Mazury zamiast Warszawy

Popularność i sława nie okazały się dla Michalskiej kuszące. Postanowiła wyprowadzić się od warszawskiego zgiełku i obecnie mieszka na Mazurach.

Poświęciłam ponad 20 lat na Warszawę i moją pracę, ale kiedy nastała pandemia i teatry i plany zdjęciowe zostawiały mnie bez zajęcia, zdałam sobie sprawę, że nie ma sensu siedzieć w mieście, więc przeprowadziłam się na wieś - mówiła w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Obecnie aktorka mieszka w Mrągowie, gdzie spełnia się jako dyrektorka w Mrągowskim Ośrodku Kultury. Zrobiła nawet patent sternika, czym pochwaliła się w śniadaniówce.

Agnieszka Michalska po roli Krysi grała w wielu polskich serialach. Mogliśmy zobaczyć ją na planach seriali takich jak: "Na wspólnej", "Pierwsza Miłość", "Siła wyższa" oraz "Ojciec Mateusz". Aktorka przez pewien czas był także związana z teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić