Kamil Różycki
Kamil Różycki| 

Patrzą na 19-letnią Roksanę Węgiel i przecierają oczy. Co ona wyprawia?

15

Rywalizacja w 14. edycji "Tańca z gwiazdami" nabiera rumieńców. Jak się okazuje spora w tym zasługa pary Roxie Węgiel i Michał Kassin, która zdumiewa nie tylko fanów tanecznego show, ale i jury. Szczególnie dobrze widać było to we wczorajszym odcinku, kiedy to para pokazała spore widowisko.

Patrzą na 19-letnią Roksanę Węgiel i przecierają oczy. Co ona wyprawia?
Para Roxie Węgiel i Michał Kassin (AKPA, AKPA)

W niedzielę 29 kwietnia widzowie mogli obserwować zmagania w przedostatnim półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Poziom nie zawiódł, a walka o zwycięstwo i awans do wielkiego finału toczyła się do ostatnich chwil trwania programu. Z tym pożegnali się Daria Syta i aktor Maciej Musiał.

Jednak poza odpadnięciem jednego z głównych faworytów nie brak było w tym półfinale innych zaskoczeń. Tym po raz kolejny okazała się Roksana Węgiel, która jak się okazało, przebiła kolejny szklany sufit. Efektem była maksymalna ocena od wszystkich jurorów i ogrom pochwał, jakie spłynęły do młodej wokalistki po zakończeniu programu.

Fala zachwytów nad tańcem pary Roxie Węgiel i Michał Kassin

Ty uwiodłaś absolutnie swojego partnera i uwiodłaś nas - komentowała po tańcu Iwona Pavlović.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy rodzina Roxie pojawi się na widowni w czasie finału?

- Cieszę się, że jesteś piosenkarką, bo jak byś była tancerką to bym się obawiał o pracę moich koleżanek tancerek - mówił Rafał Maserak.

Poza jurorami Roksana Węgiel spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów programu. Ci nie kryli swoich zachwytów w komentarzach, chwaląc ciężką pracę wykonaną przez piosenkarkę. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy taneczny show, w którym to Roxie świetnie sobie radzi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oni po prostu są wspaniale dobrani do tańca. Ich fenomen polega na tym, że Roxie potrafi zatańczyć wszystko, co przygotował dla niej Michał. A te choreografie są po prostu fenomenalne i nie sądzę, żeby którakolwiek gwiazda temu podołała. Roxie łączy w sobie talent plus pracowitość i to daje oszałamiające efekty. Brawo Michat twoje choreografie są po prostu wspaniałe. Życzę wam zwycięstwa, bo nikt tak jak wy na to nie zasługuje. — skomentowała jedna z fanek.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić