Karol Wiak| 

Przemysław Babiarz powrócił do TVP po przerwie. Poprowadził program sportowy

2

Przemysław Babiarz, znany dziennikarz sportowy, po przezwyciężeniu problemów zdrowotnych, powrócił na antenę TVP. Poprowadził program sportowy na antenie TVP Sport.

Przemysław Babiarz powrócił do TVP po przerwie. Poprowadził program sportowy
Przemysław Babiarz pojawił się na antenie TVP Sport (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Przemysław Babiarz, który przez lata był jedną z rozpoznawalnych twarzy telewizyjnych, musiał niespodziewanie zrezygnować z prowadzenia kultowego teleturnieju "Va Banque" z powodu nagłych problemów zdrowotnych. Jego nieobecność na ekranach telewizorów wywołała wiele spekulacji i troski wśród fanów.

Przemysław Babiarz i jego problemy ze zdrowiem

Przemysław Babiarz, znany i ceniony dziennikarz sportowy, od stycznia bieżącego roku zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wpłynęły na jego karierę zawodową. Wcześniej, Babiarz był twarzą popularnego teleturnieju "Va Banque", który po 17 latach przerwy powrócił na antenę TVP 2. Niestety, tuż przed startem nowego sezonu, z przyczyn zdrowotnych dziennikarz musiał zrezygnować z prowadzenia programu, a jego miejsce zajął Radosław Kotarski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przemysław Babiarz o początkach w telewizji

Problemy zdrowotne Babiarza okazały się na tyle poważne, że uniemożliwiły mu podpisanie umowy na prowadzenie kolejnej edycji teleturnieju. Dziennikarz trafił do szpitala, gdzie przeszedł intensywne leczenie. Znajomy dziennikarza wyjawił nam, że Przemek intensywnie walczył o powrót do zdrowia, marząc o powrocie na letnie mistrzostwa lekkoatletyczne, które są jego wielką pasją.

Nie "Va Banque", a "7 dni sportu"

Po długiej nieobecności spowodowanej problemami zdrowotnymi, Przemysław Babiarz zaskoczył swoich fanów, pojawiając się na antenie TVP Sport w programie "7 dni sportu". Program ten, nadawany na żywo 21 kwietnia, był jego pierwszym publicznym występem od czasu wyjścia ze szpitala. W studiu, obok Babiarza, pojawili się znani złoci medaliści olimpijscy: Tomasz Majewski i Otylia Jędrzejczak. Dyskusja dotyczyła między innymi promocji polskich sportowców oraz ich osiągnięć na arenie międzynarodowej.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W nagraniu z programu można zauważyć, że Babiarz jest wyraźnie wychudzony, ale nie brakuje mu energii i zapału do pracy. Jego powrót na antenę został ciepło przyjęty przez widzów, co może być znaczącym krokiem w jego walce o pełne zdrowie. Jego determinacja i pasja do pracy mogą tylko przyczynić się do szybszego powrotu do formy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić