Karol Wiak| 

Sandra Kubicka krytycznie o Eurowizji. "Co to jest za chora moda?"

3

Sandra Kubicka nie kryje swojego rozczarowania poziomem niektórych występów podczas pierwszego półfinału Eurowizji. Znana modelka wyraziła swoje oburzenie na Instagramie, krytykując szczególnie odważne i kontrowersyjne występy, które zdaniem wielu przekraczają granice dobrego smaku.

Sandra Kubicka krytycznie o Eurowizji. "Co to jest za chora moda?"
Sandra Kubicka nie do końca zachwycona pierwszym półfinałem Eurowizji (AKPA, Baranowski)

Eurowizja ponownie stała się areną nie tylko muzycznych, ale i kontrowersyjnych występów. Podczas gdy fani konkursu cieszą się z różnorodności i kreatywności artystów, niektóre występy wywołały szerokie dyskusje.

Pierwszy półfinał Eurowizji: emocje i kontrowersje na scenie

7 maja wybrano dziesięciu finalistów, którzy zmierzą się w wielkim finale Eurowizji. Wśród występów, które najbardziej zapadły w pamięć, znalazły się te reprezentantów Irlandii i Finlandii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jaką szefową Sandra Kubicka jest dla Barona?

Irlandzki Bambie Thug zszokował publiczność, prezentując na scenie pentagram i tworząc mroczną atmosferę. Z kolei reprezentant Finlandii, znany jako Windows95man, wzbudził zdumienie... brakiem tradycyjnego stroju, zastąpionym intensywną choreografią i energicznym występem. Obydwie te propozycje przeszły do finału, wzbudzając szerokie dyskusje wśród widzów i mediów.

Sandra Kubicka oburzona poziomem niektórych reprezentantów

Sandra Kubicka, znana polska modelka, nie przebierała w słowach wyrażając swoje zdanie na temat występów niektórych reprezentantów Eurowizji. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się refleksją dotyczącą występu irlandzkiego artysty Bambie Thug. Kubicka wyraziła zdumienie i rozczarowanie, że taki występ zyskał aprobatę i umożliwił awans do finału.

Co to jest za chora moda! Normalizowanie satanistycznych zachowań… świat oszalał - napisała modelka w swoim poście.

Reakcje na jej słowa były mieszane. Jedna z internautek zgodziła się z Kubicką, pisząc, że taka muzyka i taki występ inie nadaje się do oglądania z małymi dziećmi. Sandra odpowiedziała na tę wiadomość.

Ten program oglądają również dzieci… Ja spałam i w sumie dobrze, bo sama bym miała koszmary. Jak się obudziłam, to Alek mi powiedział, że szatan przeszedł. TRA GE DIA - napisała Kubicka.

Komentarze dotyczyły również występu Finlandii. Inna internautka zwróciła uwagę, że choć wokalista nie założył spodni, to był ubrany w cielistą bieliznę, co niektórych mogło wprowadzić w błąd co do natury jego występu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić